full screen background image
Search
Çarşamba 20 Şubat 2019
  • :
  • :

Emekli Şaban Acar: Takımdan çok umutluyuz

Dolarını bozdurup hediye kombinesini aldı

 

Şaban Acar: Takımdan çok umutluyuz

 

Takımımızı sürekli takip eden emekli devlet memuru Şaban Acar da dolar bozdurup dekontunu kulübümüze getirdi ve kombine kartımızı aldı. Şaban Acar, “O sene bu sene. Üst lige çıkacağız. Çok umutluyuz” dedi

 

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ülke ekonomisini canlandırmak ve Türk Lirası’nın değerini arttırmak için “Dövizlerinizi Türk Lirası’na çevirin” çağrısından sonra başlattığımız “en az 200 dolar/Euro bozdurana kombine kart hediye” kampanyamız sürüyor. Şehir içinden ve farklı kentlerden posta yoluyla exchange yapıldığına dair dekontları tarafımıza ulaştıran taraftarımıza kombine hediye etmeye devam ediyoruz.

O SENE BU SENE OLSUN

Kulübümüze bizzat gelerek dekontunu veren emekli devlet memuru Şaban Acar (53) da kombine kartını alarak sezon bitene kadar maçlarımızın tamamını ücretsiz izleme hakkını elde etti. Vakit buldukça maçlarımıza geldiğini belirten Şaban Bey, “Bundan sonra daha fazla zaman ayırıp maçlara daha çok geleceğim. İnşallah o sene bu sene olacak ve üst lige çıkacağız. Çünkü kadromuz iyi ve iyi sonuçlar alıyoruz. Bu sezon çok umutluyuz. Taraftar olarak da kendi adıma takımı yalnız bırakmayacağım” dedi.

DUYARLI BİR KULÜBÜZ

Şaban Acar’a kombine kartı teslim eden kulüp başkanımız Erhan Yılmaz ise “Kalıplaşmış bir düzene meydan okuyarak, Türk futbolunda çığır açacak ilke ve reformlarla, bayrağımızı en iyi şekilde temsil edecek ve dalgalandıracak sporcular yetiştirmekten başka gayemiz yok. Kurumumuz kulüplerin futbolun içinden gelen insanlar tarafından yönetilmesi gerektiğini en iyi şekilde kamuoyuna gösteriyor. Duyarlıyız bir kulübüz ve ülkemize, milletimize elimizden geldiği kadar her türlü destek ve hizmeti vermeye çalışıyoruz.

ŞAMPİYONLUK YOLUNDA

Kentimize ve ilçemize en çok katma değer katan kurumlar arasında olmamıza rağmen şampiyonluğa giden bu takıma kayıtsız kalınması son derece manidar ve üzücü. Ama görüyorsunuz ki halkımız her geçen gün bu takımın yanında yerini almaya ve stadımızı doldurarak desteğini göstermeye devam ediyor. Liderle aramızda sadece 2 puan fark var. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Başarıda değil, başarıya giden zorlu yollarda yanımızda olun. Desteğiniz için de ayrıca teşekkür ederim” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir