full screen background image
Search
Salı 25 Eylül 2018
  • :
  • :

Elazığspor’un da yanındayız

TFF’nin kulüpleri koruyan çalışma yapmasını isteyen başkanımız Erhan Yılmaz:

Elazığspor’un da yanındayız

Kulüp Başkanımız Erhan Yılmaz, Kocaelispor’dan sonra Elazığspor’u da yalnız bırakmayacaklarını belirterek “TFF bu konuda kulüpleri koruyacak kapsamlı çalışma yapmalıdır” dedi

 

Kulüp Başkanımız Erhan Yılmaz, borçlarından dolayı zor günler geçiren kulüplerimizden kentimizin sembolü, Koca Çınar’ımız Kocaelispor’un ardından aynı güçlükle mücadele etmeye çalışan 1. Lig ekiplerinden Elazığspor’a da destek verdiğini belirtti. Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Koca Çınar Kocaelispor’umuzun yanında olduğumuz gibi Türk sporunda önemli bir yeri olan Elazığspor’umuzun da yanındayız. Kocaeli Birlikspor olarak imkanlarımız dahilinde Elazığspor’a da yalnız olmadığını hissettireceğiz” şeklinde konuştu.

DAYANIŞMANIN GÜCÜ

Açıklamasında TFF’ye çağrıda bulunan ve kulüpleri güç birliği yapmaya davet eden başkanımız Yılmaz, “Bizler spordan nemalanan, menfaat ve rant sağlamaya çalışan insanlar değiliz. Aksine bu işin özünden gelen emekçileriz. Kulübüm ve yönetim kurulum adına Kocaeli Birlikspor Kulübü bu koca çınara da kayıtsız kalmayacaktır. Şahısların vebalini kurumlara mal edip cezasını çektirmemeliyiz. Türkiye Futbol Federasyonu’nun bu konuda kurumları koruyacak kapsamlı bir çalışma yapmasını diliyorum. Dayanışmanın ve futbol emekçilerinin gücünü Kocaelispor’umuzda gösterdiğimiz gibi bu platformda da göstermeliyiz. Şahsım ve ekibim adına saygılarımla” dedi.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir