full screen background image
Search
Cumartesi 25 Mayıs 2019
  • :
  • :

Diyarbakır Öncesi Doğan’dan Destek Ziyareti

 

Zorlu Diyarbakır Belediyespor karşılaşma sı öncesi Kocaeli Birliksporlu futbolculara idmanda baklava ikram eden, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan başarı diledi.

başkan doğan idman ziyaret (1)

Çarşamba günü Play-Off’ta ligin iddialı takımlarından Diyarbakır Belediyespor ile karşılaşacak olan Kocaeli Birliskpor, son hazırlıklarını yaparak maç saatini beklemeye başladı. Son yapılan idmanı ziyaret eden İzmit Belediyesi Başkanı Nevzat Doğan futbolculara baklava ikram ederek başarı dileklerinde bulundu.

başkan doğan idman ziyaret (2)

Kocaeli Birlikspor teknik direktörü İsmail Ertekin ile kaptan Adnan’a eliyle baklava yediren Doğan,” Kocaeli Birlikspor’da bu kentin takımıdır. Ve bu kentin başarısı için mücadele vermektedir. Ayırım yapılması son derece yanlıştır. Takımımız önemli bir maça çıkacak. Bizlere futbolcu kardeşlerimize moral olması açısından idmanı ziyaret ederek baklava getirdik. Umuyorum Diyarbakır Belediyespor karşılaşmasını da kazarak, yolumuza devam edeceğiz.”dedi. Kulüp Başkanı Fahrettin Kandemir ise Başkan Doğan’a, her zaman ki  desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir