full screen background image
Search
Çarşamba 20 Şubat 2019
  • :
  • :

Devre arası kampımız Lara’da

Ligde zirve yarışından kopmayan Kocaeli Birlikspor’umuzun devre arası kamp programı şekillendi. Kırmızı-Beyazlılar’ımız kampı 24 Aralık’ta Antalya’da başlayacak ve 6 Ocak’ta bitecek

Kocaeli Birlikspor’umuzda devre arası kamp programımız belli oldu. Ligin ilk yarısını ayın 18’inde Körfez Alparslan Türkeş Stadı’nda oynayacağı Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. karşılaşmasıyla tamamlayacak olan Kocaeli Birlikspor’umuzda takım maçtan sonra 5 gün izin yapacak. 24 Aralık Cumartesi günü saat 13.00’te Antalya Lara’da bulunan Sherwood Brezees Resort Hotel’de toplanacak olan takımımız aynı gün saat 16.00’da kampın ilk antrenmanını gerçekleştirecek.
KAMP 6 OCAK’TA BİTECEK
14 günlük kamp 6 Ocak 2017’de sona erecek. Hazırlık maçlarının da yapılacağı kamp süresinde yılbaşı nedeniyle takıma 1 Ocak’ta izin verilmesi ve 2 Ocak antrenmanında toplanılması da söz konusu. Kamptan sonra 2 gün izin yapacak olan takımımız 9 Ocak 2017 Pazartesi günü saat 13.00’te kulübümüzün tesislerinde toplanacak ve saat 15.00’te antrenman yaparak Zonguldak Kömürspor’u ağırlayacağı ligin ikinci yarısının ilk maçının hazırlıklarının startını verecek.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir