full screen background image
Search
Cuma 23 Ağustos 2019
  • :
  • :

Desteğinizle Güçlüyüz…

Kulübümüzün mobil uygulamasını indirerek bize destek vermeye devam ediyorsunuz. İlginiz ve yanımızda olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyoruz.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Gürbüz Serçeoğlu ağabeyimiz de Kocaeli Birlikspor Mobil Uygulaması’nı telefonuna indirdi. Takımımızı ve indirimli alışveriş yapabileceği işletmeleri uygulamamızdan takip etmeye başladı. Teşekkür ederiz Gürbüz ağabey…

 

 

ali gürdal

Alt yapı koordinatörümüz Ali Gürdal da mobil uygulamamızı kullanıyor. Teşekkür ediyoruz.

çamlıtepe futbol şube sorumlusu

Çamlıtepe Spor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu’na da yanımızda olduğu için teşekkür ediyoruz.

 

erciyes ciğercisi

İlçe esnafımızdan Erciyes Ciğercisi de Kocaeli Birlikspor Mobil Uygulaması ile tanıştı. Kendilerine “Aramıza Hoşgeldiniz” diyor, destekleri için teşekkür ediyoruz.

izmit eml beden eğitimi öğretmeni kürşat kumaş

İzmit Endüstri Meslek Lisesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Kürşat Kumaş da Kocaeli Birlikspor Mobil Uygulaması’nı indirerek bizleri ve indirimleri takip etmeye başladı. Değerli eğitimcimize teşekkür ediyoruz.

murat durul

Durulsan Makine Üretim Müdürü Murat Durul da aramıza katılan isimlerden biri oldu. Kendisine destek ve ilgisi için teşekkür ediyoruz.

 

tarık gürgen - körfez kulüpler ve spor adamları birliği başkanı

Körfez Kulüpler Ve Spor Adamları Birliği Başkanı Tarık Gürgen de mobil uygulamamızı kullanmaya başladı. Teşekkür ederiz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir