full screen background image
Search
Salı 25 Eylül 2018
  • :
  • :

Destek çığ gibi büyüyor

Türkiye’de bir ilk atarak kulüp yönetimini, oyuncularını, taraftarı, esnafı ve halkı bir araya getiren uygulamaya imza atan Kocaeli Birlikspor’a destek çığ gibi büyüyor. Firmalara tanıtımını yapma, halka da indirimli ürün ve hizmet alma, kulübü yakından takip edebilme imkanı sunan Apple Store ve Play Store’dan cep telefonlarına indirebilen Kocaeli Birlikspor Uygulaması her geçen gün daha fazla kişinin cebine iniyor.

BELEDİYEDEN DESTEK

Körfez Belediyesi Başkan Yardımcısı İsa Taş, Başkan Danışmanı Metin Özkan ve Özel Kalem Müdürü Emrah Çoban da uygulamamızı cep telefonuna indirerek kulübümüze destek verdi. Uygulamayı çok başarılı bulan ve örnek proje olarak gösteren belediye yöneticilerimiz herkesin kolayca indirerek hem avantaj elde edebileceğini hem de kulübü bir tıkla takip edebileceklerini vurguladı.

İLGİDEN MEMNUNLAR

Projenin gördüğü ilgiden son derece memnun olan ve geri dönüşlerden uygulamayla ne kadar doğru bir çalışma yaptıklarını bir kez daha anladıklarını vurgulayan kulüp yönetimi vatandaşların da Kocaeli Birlikspor Uygulaması’nı indirerek hem kulübe destek olacaklarını hem de ihtiyaç duydukları an firmalara tek tıkla ulaşabileceklerini kaydetti.

 

belediye başkan yardımcısı isa taş

Körfez Belediye Başkanı’mız sayın İsa Taş da Kocaeli Birlikspor Uygulaması’nı cep telefonuna indirerek kulübümüze destek verdiğini ifade etti.

 

 

belediye başkan danışmanı metin özkan

Körfez Belediyesi Başkan Danışmanı’mız sayın Metin Özkan uygulamayı telefonuna indirdi ve çok yerinde bir çalışma olduğunu kaydetti.

özel kalem müdürü emrah çoban

Körfez Belediyesi Özel Kalem Müdürü’müz sayın Emrah Çoban, Kocaeli Birlikspor Kulübü’nü uygulamadan dolayı tebrik ederek başarılı çalışmaların devamını diledi.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir