full screen background image
Search
Salı 26 Mart 2019
  • :
  • :

Çok UYUMLU başladık

Yeni teknik ekibimizle

çok UYUMLU başladık

Bugün göreve başlayan teknik patronumuz Bülent Baturman ve ekibi takımımızla ilk antrenmanını yaptı. Oldukça verimli ve keyifli geçen antrenmanda oyuncularımızla teknik ekibimizin uyumu dikkat çekti

ÇOK UYUMLU BAŞLADILAR

Kocaeli Birlikspor’umuzda bugün göreve başlayan yeni teknik direktörümüz Bülent Baturman ve ekibi hiç vakit kaybetmeden takımımızla ilk antrenmanını yaptı. Topbaşı yapan yeni teknik patronumuz Baturman, yardımcı antrenörümüz Tolga Şanbay, kondisyonerimiz Necip Koçal ve kaleci antrenörümüz Fırat Çakmak ilk antrenmanlarında takımı ısınmanın ardından dört ayrı grup olarak çalıştırdı. Oldukça verimli geçen antrenmanda yeni teknik ekibimizin oyuncularımızla uyumu dikkat çekti.

YARIN KAMPA GİRECEKLER

Tokatspor maçında uzun süre forma giyen futbolcularımız kondisyonerimiz Necip Koçal nezaretinde yenileme antrenmanı yaptı. Savunma oyuncularımız teknik direktörümüz Bülent Baturman idaresinde baskı-kademe-denge-derinlik çalışırken orta saha ve hücum oyuncularımız yardımcı antrenörümüz Tolga Şanbay ile birlikte dar alanda maç yaptı. Kalecilerimiz ise antrenörümüz Fırat Çakmak ile ayrı antrenman yaptı. Takımımız yarından itibaren Mersin İdman Yurdu maçına kadar tesislerde kampa girecek.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir