full screen background image
Search
Salı 26 Mart 2019
  • :
  • :

Çok akıllıca oynadık

Deplasmanda puan almanın önemli olduğunu belirten teknik direktörümüz Fatih Akyel, “Bugün çok iyi ve akıllı futbol oynadık. Puan almak önemliyken 3 puan aldık. Mutluyuz” dedi

İYİ VE AKILLI OYNADIK

Oynattığı akıllı futbolla rakiplerin de takdirini kazanan teknik direktörümüz Fatih Akyel, “Bugün iki yarıda da akıllı ve iyi futbol oynadık. İlk yarı 2-0 öne geçtik. Hakemi tebrik ediyorum. Maçta iki penaltıyı da verdi. İkisine de itiraz olmadı çünkü net penaltıydı. Oyuncularımız bugün kazanmayı çok istedi. Fakat sıcaklık çok yüksekti. Oyuncularımızın performansını etkiledi. Daha üst düzey de oynayabilirdik. Deplasmanda puan almak önemliydi. 3 puan aldığımız için mutluyuz. Sivas maçı haricinde diğer maçlar da istediğimiz gibi gitti. Önümüzde İstanbulspor maçı var. Yolumuza devam edeceğiz” dedi.

İKİSİ DE BASİT KARTTI

Emre’nin kırmızı kartını ve Onur’un sakatlığına da değinen teknik patronumuz, “Kırmızı kart çok basit oldu. Öteki (rakip) oyuncu için de basit oldu. İtirazdan attı. Atmayabilirdi.  Küfür ya da kötü söz yoktu. Maçlarda bu itirazları herkes yapıyor. Ama genelde hakem iyi maç yönetti. Öte yandan Onur’un adalesinde ciddi bir sıkıntı var. Önümüzdeki hafta olması zor gibi görünüyor. İnşallah bizimle beraber olur. Önemli oyuncularımızdan. Her oyuncumuz önemli. Geniş bir kadromuz olmadığı herkesin malumu” şeklinde konuştu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir