full screen background image
Search
Salı 22 Ocak 2019
  • :
  • :

Çocuklar için sahaya çıkacağız

Sivas Belediyespor’u ağırlayacak olan ve bugünkü antrenmanı çocukların göz hapsinde gerçekleştiren Kocaeli Birlikspor’umuz yarın sahaya yetiştirme yurdunda kalan çocuklarla çıkacak ve ‘koruyucu aile’ olmanın önemine dikkat çekecek

 

Kocaeli Birlikspor’umuz Spor Toto 2.Lig 9.hafta karşılaşmasında yarın saat 13.30’da Sivas Belediyespor’u ağırlayacak. Yetiştirme yurtlarında kalan çocuklar için “Çocuklar Geleceğimizdir” pankartıyla sahaya çıkacak ve dikkatleri çocuklara ‘koruyucu aile’ olmanın önemine çekecek olan kırmızı-beyazlılarımızın bugünkü antrenmanı da çocuklarla anlam kazandı.

ÇOCUKLARLA RENKLENDİK

Maç öncesi son antrenmanını eksiksiz gerçekleştiren takımımız KASSEL Çocuk Yetiştirme Köyü’nde kalan çocuklardan 7-14 yaş grubundaki yaklaşık 40 çocuğu misafir etti.  Grup sorumlusu Ayşe Ayhan, müzik öğretmeni Cihat Çiçek ve bakım personelleri; Alev Bilgir, Şenel Gençgörüş, Özem Özdemir, Ceren Öztan, Nevin Kılıç ve Belgin Yüksel’in refakatinde tesislerimize gelen çocuklar önce takımın antrenmanını izledi.

YARIN SAHAYA ÇIKACAKLAR

Antrenmanı oldukça ilgiyle takip eden çocuklar ardından takımla birlikte vakit geçirdi, hatıra fotoğrafı çektirdi. Bir süre daha tesiste ağırlanan çocuklar sonrasında tesislerin yanındaki Körfez Belediyesi’ne ait halı sahada gönüllerince top oynadı, eğlendi. Çocuklar yarın da futbolcu ağabeyleriyle birlikte sahaya çıkacak ve ardından karşılaşmayı izleyecek.

 

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KASSEL Yetiştirme Yurdu’nda kalan çocuklar takımımızın antrenmanını izledikten sonra sahaya girerek ağabeyleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle de bayrak pozu verildi.

 

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Kulübümüzün sportif direktörü Çağrı Arslan ve Körfez Belediyesi Spor Müdürü Ali Osman Baş ve Körfez Belediyesi Spor Akademisi Futbol branşı antrenörlerinden Onur Kından halı sahada çocuklarla yakından ilgilendi, onlarla top oynadı ve gönüllerince eğlendi.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Körfez İlçe Spor Koordinatörü Melih Yücel ve teknik direktörümüz Fatih Akyel organizasyondan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir