full screen background image
Search
Salı 25 Eylül 2018
  • :
  • :

Çimlerimize Gübretaş kalitesi

Alparslan Türkeş Stadı’nın son zamanlarda oldukça kaliteli ve bakımlı görünen çimlerinin arkasındaki desteklerden biri bu işe gönlünü veren emekçileri, diğeri ise gübre desteğini esirgemeyen Gübretaş

ÇİMLER ÇOK BAKIMLI
Önceki yıllara göre oldukça bakımlı olan ve stada gelenlerin de dikkatini çeken Körfez Alparslan Türkeş Stadı’nın çimleri emin ellerde. Her geçen gün kalitesi yükselen çimler usta ellerde hayat buluyor, uzun ömürlü oluyor. Hayatını çimlerin bakımına adayan Stat Sorumlusu Güral Tosun ve çim saha görevlileri; Ercan Kobu, Faruk Tuna ile Selami Hayın çimlerin bakımı için aralıksız çalışıyor.
YILDA 6 TON GÜBRE
Düzenli olarak taranan çimler ayda bir kez gübreleniyor. Çimlerin bakımı için her ay ortalama 500 kilo gübre kullanılıyor. Gübreler, 64 yıl önce kurulan ve Türkiye’nin ilk kimyevi gübre şirketi olan Gübretaş’tan geliyor. Stat sorumlusu Güral Tosun, gübre desteğiyle kulübün yanında olan Gübretaş’a ve kendileriyle her zaman bizzat ilgilenen Gübretaş Üretim Müdürü Mustafa Varol’a teşekkür etti, “Destekleri bizim için çok önemli. İyi ki Gübretaş var” dedi.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir