full screen background image
Search
Çarşamba 26 Eylül 2018
  • :
  • :

ÇETO ABİ’mizden MORAL YEMEĞİ

ÇETO ABİ’mizden

MORAL YEMEĞİ

Kulübümüzün alt yapıdan sorumlu yöneticisi Çetin Zerenoğlu takımımıza moral yemeği verdi. Takımımızı ve teknik ekibi mekanında ağırlayan Zerenoğlu, “Sizlere inanıyorum. Kastamonu maçında başarılar diliyorum” dedi

 

TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden ve pazar günü deplasmanda Kastamonu 1966’ya konuk olacak Kocaeli Birlikspor’umuzun alt yapıdan sorumlu yönetim kurulu üyesi Çetin Zerenoğlu takımımıza moral yemeği verdi. Körfez ilçenin tanınmış esnafından olan Dergah Ocakbaşı’nın sahibi Zerenoğlu’nun ev sahipliğindeki yemeğe; Kırmızı-Beyazlı takımımızın tüm oyuncuları, teknik kadrosu, idari personeli ve kulüp yöneticisi Bayram Oral katıldı.

TAKIMA İNANIYORUM

Takıma olan inancını dile getiren ve oyunculara güvendiğinin altını çizen Çetin Zerenoğlu, “Ligde her türlü sonucu alabiliriz. Kaybettiğimiz maçlar da moralimizi bozmayacak. Lig uzun soluklu bir maraton. Her geçen gün gelişen bir takımımız var ve çocuklar ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki; ben bu takıma sonuna kadar inanıyorum, güveniyorum. Ne şartta yanınızdayım. Kastamonu maçında da başarılar diliyorum” dedi.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir