full screen background image
Search
Salı 12 Kasım 2019
  • :
  • :

Cem Sinan Vergül: Hepsine güveniyorum

Cem Sinan Vergül:

Hepsine güveniyorum

 

Oyuna çok iyi başladıklarını ancak yorgunluğa bağlı konsantrasyon kayıpları yaşandığını belirten teknik direktörümüz Cem Sinan Vergül, “Çocuklara ne gösterdiysek ve istediysek oyunda karşılığını aldık. Hepsi yetenekli, istekli ve istenileni vermeye hazırlar.  Onlara güveniyorum” dedi

OYUNA İYİ BAŞLADIK

Oyundan memnun olan ve oyuncularımıza teşekkür eden teknik direktörümüz Cem Sinan Vergül, “İyi başladık. Sonra yorgunluğa bağlı konsantrasyon kayıpları yavaş yavaş olmadı mı oldu. Yediğimiz gol de bunun bir örneği oldu. Ama bunu doğal karşılıyoruz. İstediğimiz oyun modelini sahaya ne kadar yansıttık ona bakıyoruz. Dayanıklılık anlamında takımı bir noktaya çektik ama oyunsal anlamda henüz istediğimiz şeyleri çalışamadık.

TEŞEKKÜR EDİYORUM

3 gün sonra yine hazırlık maçımız var. Bu aralıkta taktik antrenmanı yapma fırsatımız olacak. Biz çocuklardan göstermediğimiz ya da çalıştırmadığımız şeyleri henüz istemiyoruz. Bu haksızlık olur. Sağolsunlar ne gösterdik ve istediysek ellerinden gelenin fazlasını ortaya koyarak yapmaya çalıştılar. Onlara da bunun için teşekkür ediyorum. Takım iyi gidiyor ve daha da iyi olacak” dedi.

ÖNÜMÜZE BAKIYORUZ

Gençlerden bir kısmının geçmişte forma şansı bulup takıma daha erken kazandırılabileceğinin belirtilmesi ve eski çalıştırıcıların bu anlamda sorumlu olup olmadığının sorulması üzerine teknik patronumuz, “Geçmişe takılıp kalmak bize yarar sağlamaz. İleriye dönük neler yapacağımızın ve nasıl en yüksek faydayı alırız onun düşüncesindeyiz. Şimdi bu çocuklarla takımı ve onları nereye taşıyacağımızın planlaması içindeyiz. Adım adım sağlam temellere oturarak ilerlemeye çalışıyoruz” karşılığını verdi.

HEPSİNE GÜVENİYORUM

Takımın en büyük eksiğinin tecrübe olduğunu, bunu da maç yaparak kazandıklarının altını çizen Cem Sinan Vergül, “Tecrübe bu takımın en büyük eksikliği diyebiliriz. Sık sık maç yapmamızın nedeni de maç tecrübelerini artırmak ve istediğimiz diğer özelliklerle harmanlayıp sahaya yansıtmak. Ben hepsine güveniyorum. Genç, yetenekli ve arzulular. Ne istendiğini biliyorlar. Sahanın dışında arkadaş gibiyiz. Her şeyi konuşuyor, paylaşıyoruz. Bu onların da hoşuna gidiyor.  İletişim konusunda oldukça iyiyiz” sözlerini kaydetti.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir