full screen background image
Search
Salı 22 Ocak 2019
  • :
  • :

Cem Sinan Vergül değerlendirdi : İnandık

 

Hafta içi kan değişimine gidilmesinin ardından yeni teknik direktör göreve başlayana kadar takımla ilgilenmesi ve maça hazırlaması istenilen Cem Sinan Vergül, “Takımımız iyi oynuyor ve iyi maçlar çıkarıyor. Bu maçta da takımın karakterini sahaya koyacağına olan inancım tamdı. Nitekim koydular. Çocuklara; geçen haftanın moral bozukluğunun kısa sürede telafi edilebileceğini, önümüzdeki maçın çok yakın bir zamanda olduğunu ve mutsuzluğun mutluluğuna dönüşebileceğini anlattık. Çocuklar da buna inandı” dedi.

HARFİYEN UYDULAR

3 hafta boyunca Ofspor’un ortaya koyduğu oyunu izlediklerini ve analizini yaptıklarını belirten Cem Sinan Vergül, “Ofspor analizinden de yola çıkarak belli bir taktikte sahaya çıktık. Özellikle ilk yarı oyunun kontrolü bizdeydi. Sahaya doğru karakter yansıttık. Oyuncu arkadaşlarım ne görev verdiysek harfiyen yerine getirdiler. Nitekim ilk yarı 2-0 öne geçti. İkinci yarı Onur’un sakatlığı oldu. Zeminin ağırlığı erken yorgunluk da yarattı. Bu biraz baskı yememize neden oldu ama doğru hamleler yaptık.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

MAÇIN KIRILMA ANI

Maçın kırılma anı penaltıydı. Gol olsaydı biraz daha fazla strese girecektik, o olmadı. Hemen akabinde bizde hastalık olan durumlardan birini yaşadık. Topu ayağımızdan kaptırdık ve 10 saniye sonra topu kalemizde gördük. Ama takım direnci göstermeye devam etti. Ve 3 puanı korudu. Hepsine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

BAŞARILI OLACAKTIR

Fatih Akyel’e takımı en iyi şekilde teslim edeceğini belirten Vergül, “Emaneti bu hafta göreve başlayacak olan Fatih Akyel Hocamıza en güzel şekilde teslim edeceğiz. Fatih Hocamıza da başarılar diliyorum. Yoğun bir tempo takımı bekliyor. Ve başaracağına inanıyorum. Geçen yıl Gümüşhane’de kendisini kanıtladığını düşünüyorum. Benim fikrim bu yönde. Gerekli desteğimizi de sürdüreceğiz” yorumunu yaptı.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir