full screen background image
Search
Perşembe 14 Kasım 2019
  • :
  • :

Cem Sinan Vergül: Bu sonuç iyi oldu

Cem Sinan Vergül:

Bu sonuç iyi oldu

Takımın eksiklikleri olduğunu ve bunları gidermek için çalıştıklarını kaydeden teknik patronumuz Cem Sinan Vergül, “Hazırlıkların ilk ayağını iyi bitirelim istedik ve öyle oldu. Bu sonuç oyuncularımızın daha iyi mesafe kat etmeleri açısından iyi” dedi

Karşılaşmanın sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ve maçı değerlendiren teknik direktörümüz Cem Sinan Vergül, “Bugün iyi başlayan ilk etap kamp sürecimizin sonuna yaklaşıyoruz. Kampın Kocaeli ayağını iyi bitirelim dedik ve nitekim öyle de oldu. Sonuç onların daha iyi mesafe kat etmeleri açısından çok iyi oldu. Ama eksikliklerimiz yok mu? Var. Onları da gidermek için çaba sarf edeceğiz. Kanat varyasyonları gibi. Bunlarla alakalı çalışacağız. Daha zamanımız var önümüzde. Yavaş yavaş da olsa üstüne katarak ilerliyoruz” şeklinde konuştu.

TECRÜBE ÖNEMLİ

Takımın oyun anlayışıyla 2.ligin oyun anlayışını karşılaştıran teknik patronumuz Vergül, “Mücadeleye ve tempoya yönelik futbol 3.ligde daha fazla. Kategori atladıkça daha çok; işi bilen, pozisyonunu bilen, küçük hatayı bile affetmeyen bir oyun oynanıyor. Geçen yıl da şahit oldunuz. Az pozisyona girip kazandığımız maçlar da oldu. Tecrübe çok önem arz ediyor. Tecrübeyi de maç oynayarak kapatmaya çalışıyoruz. Hatalarına da bir şey demiyoruz. Öğreniyorlar.  Süreç böyle ilerleyecek” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir