full screen background image
Search
Cuma 23 Ağustos 2019
  • :
  • :

Burak Keskin: Bu kadar terk edilmişlik…!

 

İlk 11’imizin vazgeçilmezlerinden takımımızın başarılı defans oyuncusu Burak Keskin her şeye rağmen büyük özveriyle oynadıklarını söyledi, “Bu kadar başarıya karşın bu kadar terk edilmişlik burada gördüm. Şaşkınım. Bu şehir takımın yanında olsun” dedi

 

Ligin ilk devresinde 15 maçta 90 dakika boyunca forma giyen ve son derece başarılı performans ortaya koyan oyuncumuz Burak Keskin takımın büyük özveriyle oynadığını belirterek “Bu kadar başarılı bir takımın bu kadar terk edildiğini burada gördüm” dedi

İYİ BİR KAMP DÖNEMİ GEÇİRDİK

Devre arasında çok iyi kamp geçirdiklerini belirterek basın mensuplarının sorularını yanıtlamaya başlayan başarılı defans oyuncumuz Burak Keskin, “Öncelikle iyi bir devre arası kampı geçirdik. Orada çalışmalarımızı iyi bir şekilde sürdürüp ikinci yarıya hazır hale geldik. Bugün de saha şartları gerçekten ağırdı. Ona rağmen tüm takım arkadaşlarım inanılmaz özverili mücadele etti. Kazanmamız ve ikinci yarıya galibiyetle başlamamız gerekiyordu. Elimizden gelen mücadeleyi gösterdik” dedi.

BİZE ÖZEL HAZIRLANIYORLAR

Rakiplerinin Körfez’e gelirken çok farklı hazırlık yaptığını belirten Burak Keskin, “Hedefi olan takımız ve rakipler bize artık çok farklı hazırlanıyorlar. Biz de bunun bilincindeyiz. Sahaya ona göre çıkıyoruz. Bugün de gereken oyunu oynadık. Önemli olan sonuç almaktı. Sonu da iyi bir şekilde aldığımızı düşünüyorum. Çok iyi oyun olmasa bile sonuç almamız önemliydi. İkinci yarıya iyi bir başlangıç yaptık. Tüm takım arkadaşlarımı yürekten, canı gönülden tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

BU KADAR TERK EDİLMİŞLİK…

Taraftara ve Kocaeli halkına vermek istediği mesaj sorulduğunda ise Burak Keskin, “Burada şaşkınlık yaşıyorum. ‘Bir kulüp bu kadar başarılı olup da bu kadar yalnız kalır mı?’ Ben ilk defa burada görüyor ve yaşıyorum. Daha önce de bu ligde farklı kulüplerde, başka şehirlerde başarılı sezonlar, başarılı zamanlar geçirdim. Bu kadar başarılı olduğumuzda şehir topyekun yanımızda oluyordu. Bu kadar iyi giderken bu kadar terk edilmiş bir kulübü ilk defa görüyorum.

İNANILMAZ ARKADAŞLIK VAR

Bu şehir, bu kulübün yanında olsun, kulübe sahip çıksın. Halk bize destek olsun. Burada inanılmaz bir arkadaşlık ve inanılmaz güzel bir takım olgusu var. Her şeye rağmen çıkıyoruz ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Nasıl ve ne şekilde destek olurlar bilmiyorum ama şehrin ileri gelenleri bu takımı yalnız bırakmasınlar, destek olsunlar. Bu takım başarabilecek güçte. Gerek taraftar, gerek şehrin ileri gelenleri bize destek olsunlar” diyerek çağrıda bulundu.

HAFTAYA DA SÜRDÜRECEĞİZ

Haftaya Anadolu Üsküdar 1908 Spor deplasmanına gideceklerini ve orada da hedeflerinin puan olduğunun altını çizen Burak, “Biz lige maç maç olarak haftalık bakıyoruz. Her hafta aynı şekilde hazırlanıyoruz. Üsküdar’a da aynı ciddiyetle hazırlanacağız. Zor maç olacak ama hedefimiz puan veya puanlar almak olacak. İyi bir ivme yakaladık. Devreye de iyi başladık. Bunu inşallah haftaya da sürdüreceğiz” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir