full screen background image
Search
Salı 12 Kasım 2019
  • :
  • :

“Bu skoru hak etmedik”

“Bu skoru hak etmedik”

 

Skorun gösterdiği gibi sahada çok kötü oyun sergilemediğimizi belirten teknik direktörümüz Cem Sinan Vergül, “Galibiyeti belki hak etmedik ama bu skoru da hak etmemiştik” dedi

HATAYI AFFETMEDİLER

4-1 mağlup olduğumuz Afjet Afyonspor maçını değerlendiren teknik direktörümüz Cem Sinan Vergül, “Aslında kötü başlamadık. İyi başlayıp iyi bir pozisyon yakaladık. Peşinden yediğimiz şansız bir gol bütün takımı demoralize etti. Sonra yine dengeyi kurduk ama karşımızdaki takım kaliteli ayaklardan kurulu ve iyi oyuncular affetmiyorlar. Baskı da kursan, sıkıştırsan da o baskıdan çıkıp pozisyonları değerlendirebiliyorlar. En küçük hatayı affetmiyorlar” diye konuştu.

DIŞARDA DAHA İYİYİZ

Sahada kötü bir oyun sergilemediğimizin altını çizen Vergül, “Baktığımız zaman kaleye 4 kere gelmiş, ‘pozisyon’ diyebileceğimiz pozisyon da yediğimiz gollerden belki ikisi. Diğerleri üzüntü verici pozisyonlardan yediğimiz goller. Skora baktığımız zaman sanki çok kötü oynamışız da 4 tane yemişiz gibi. Aslında sahada öyle bir oyun yoktu. Üzgünüz. Evimizde oynamış olduğumuz son 2 maçın da bu skorla bitmesi üzücü. Dışarda daha dirençli, daha iyi performans sergiliyoruz. İçerde nedense olmuyor” dedi.

BU SKORU HA KETMEDİK

Sahaya sürdükleri kadroyu da değerlendiren teknik patronumuz, “Alternatif arama derdindeyiz. Çocuklar ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar, iyi niyetliler. Ama niyet bazen yeterli gelmeyebiliyor. Karşı taraftaki kalite bizi aşabiliyor. Bunun sıkıntılarını yaşıyoruz. Eksiklerimizin olması, onların takıma tekrar döndüğünde aynı performansı sergileyememesi bizi fazlasıyla düşündürüyor. Elimizdeki kadro bu. Yapacağımız şey; onların gelişimine katkıda bulunmak. Ama sonucun vermiş olduğu durum bizim için üzücü. Ama baktığınız zaman bu skoru hak ediyor muyduk? Galip gelmeyi de hak etmiyorduk fakat bu skoru da hak etmiyorduk” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir