full screen background image
Search
Cuma 22 Kasım 2019
  • :
  • :

Birlikspor, Maç yerine İdman Yaptı

 

 

Adana’da kampta olduğu sırada  Tarsus Maçının ertelendiğini öğrenen Koaceli Birlikspor, Adana Demirspor tesislerinde idman yaptı.

03 (Copy) 04 (Copy) 05 (Copy)

Ankara’da yaşanan bombalı saldırıda hayatlarını kaybeden vatandaşlarımız nedeniyle üç günlük ulusal  yasal sebebiyle Türkye Futbol Federasyonu aldığı kararla amatör ve profesyonel tüm müsabakalarının ertelendiğini açıkladı. Bu hafta deplasmanda Tarus İdman Yurdu ile karşılaşacak olan Kocaeli Birlikspor, Adana’da kamp yaptığı otelde kararı öğrendi.  Cumartesi   öğleden sonra Adana’ya giden yeşil siyahlılar  karşılaşmasının ertelenmesi üzerine,   Adana Demirpor tesislerinde günü çalışarak geçirdi. Teknik drektör İsmet Taşdemir nezaretinde kamp kadrosunda yer alan 18 futbolcuyla düz koşu yaparak çalışmalara başladı.Düz koşunun ardından iki ayrı grup halinde beşe iki çalışan futbolcular daha sonra şut çalışması gerçekleştirdi.

01 (Copy) 06 (Copy) 02 (Copy)

TAŞDEMİR ÜZÜNTÜSÜNÜ DİLE GETİRDİ

Uzun yıllardır Ankara’da yaşayan  Teknik Direktör İsmet Taşdemir,  Ankara’da yaşanan bombalı saldırıdan dolayı yaşadığı üzüntüyü dile getirdi. Taşdemir,”Önemli bir maç için Adana’ya gelmiştik. Ancak malesef çok üzücü bir hadise yaşadık. Çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybettiğini ve bir çok yaralının olduğunu derin bir üzüntü ile öğrendik. Ardından maçlarımıızın da ertelendiğini öğrendik. Maçlar bir şekilde oynanır ancak giden hayatlar geri gelmez. Yaşanan saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dilyorum. Bu vesileyle, insanlığın en kutsal ve birincil hakkı olan yaşama hakkına kast eden terör saldırılarının tümünü lanetliyoruz.”dedi.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir