full screen background image
Search
Perşembe 14 Kasım 2019
  • :
  • :

Birlikspor’umuzdan profesyonel bir adım

Birlikspor’umuzdan

profesyonel bir adım

Yeni sezona yeni yapılanmayla hazırlanan Kocaeli Birlikspor’umuzda Reklam ve Pazarlama Müdürlüğü kuruldu. Birimin başına Ferit Çardaközü getirildi

 

Kocaeli Birlikspor’umuzda hem yeni sezonun hazırlıkları hem de yeni yapılanmayla ilgili çalışmalar sürüyor. Geçtiğimiz sezon aradığı desteği bulamayan ve mali sıkıntılarla karşı karşıya kalan Kırmızı-Beyazlılar’ımızda bu sezon yapılanma sadece yönetimde yaşanmıyor. Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz şirket bünyesinde Reklam ve Pazarlama Müdürlüğü oluşturdu. Kulübün reklamları ve sponsorluk projeleriyle ilgili çalışmaların yürütüleceği bu birimin başına müdür olarak Ferit Çardaközü getirildi.

PROFESYONEL OLACAK

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz uzun süredir yapmayı planladığı bazı adımları sırayla attıklarını, bundan sonra kulübün reklam ve tanıtım çalışmalarının profesyonel bir şekilde yürütüleceğini ifade etti, Çardaközü’nün kulübe önemli katkılar sağlayacağını kaydetti. 1981 İzmit doğumlu olan, evli ve 1 çocuk babası Çardaközü tekstil sektöründe 15 yıl mağaza müdürlüğü ve satış ve pazarlama müdürlüğü yaptı. Bundan sonra Kocaeli Birlikspor’un başarısı için görev yapacak Çardaközü’ne 507 697 4169 numaradan ve reklam.kocaelibirlikspor@gmail.com adresinden ulaşmak mümkün olacak.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir