full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

Birlikspor’umuz Körfez’e dönüyor

Birlikspor’umuz

Körfez’e dönüyor

 

2 Ağustos’tan beri Afyon’da ikinci etap kampında olan Kocaeli Birlikspor’umuz bugün sabah antrenmanından sonra kampı noktaladı. Takımımız öğle saatlerinde dönüş yoluna geçti

 

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele edecek olan Kocaeli Birlikspor’umuz 2 Ağustos’ta başlayan Afyon kampını tamamladı. 12 Temmuzda yeni sezonun hazırlıklarına tesislerinde gerçekleştirdiği birinci etap kampıyla başlayan Kırmızı-Beyazlılar’ımız kentimizde yaptığı 3 hazırlık maçının ardından ilk etabı tamamlamış 2 günlük dinlenmenin ardından yeniden tesislerde toplanmıştı.

ÖĞLEN YOLA ÇIKTILAR

İkinci etap kampı için de ay başında Afyon’a giden ve Çakmak Otel’de konaklayan temsilcimiz burada da günde çift antrenman yaparak dolu dolu bir hazırlık süreci geçirdi. Bugün kampı sabah yaptığı kuvvet ve koordinasyon antrenmanıyla tamamlayan takımımız öğlen saatinde Kocaeli’ye dönüş yoluna geçti. 5 hazırlık maçı yaparak gençlerden oluşan takıma tecrübe kazandıran teknik heyetimiz kampın verimli geçtiğini ifade etti.

İYİ BİR KAMP GEÇİRDİK

Teknik direktörümüz Cem Sinan Vergül, “Yeni sezon hazırlıklarına başladığımızdan bu yana aralıksız çalışıyoruz. Ciddi bir hazırlık sürecini en iyi şekilde atlattığımızı düşünüyorum.  Çocuklarımızın performanslarını belli bir noktaya kadar çıkardık. Teknik ve taktik anlamda da yol kat ettik. Yaptığımız hazırlık maçlarında oyuncularımızın her birinin bireysel performansını ve takım oyunundaki katkısını değerlendirdik.

TOPLANMA PERŞEMBE

Kafamızda genel olarak takım şablonu artık belirdi. Tabiki eksiklerimiz henüz bitmiş değil. Takıma 2 gün izin verdik ve Perşembe günü yeniden çalışmalara başlayacağız. Cumartesi günü Sakaryaspor ile sezon açılışını yapacağız ve artık “lig” diyeceğiz. Teknik ekip, oyuncu ve personel olarak elimizden geleni yaptık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz.

ÖNCE SAKARYASPOR

SONRA MENEMEN

İlk maçımızı deplasmanda Menemen Belediyespor ile oynayacağız. Ve yolumuza haftalık hedeflerle çıkacağız. Kulübümüzün ve kentimizin başarısı için üzerimize düşeni yapacağız. Bu noktada itici güç olan taraftarımızı, kent büyüklerimizi ve sporseverleri de yanımızda görmek isteriz. Başarılı bir sezon geçirmeyi arzu ediyoruz. Yeni sezon tüm kulüplerimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

 

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir