full screen background image
Search
Salı 23 Temmuz 2019
  • :
  • :

Birlikspor’umuz Ketenpere’ye gitti

Birlikspor’umuz

Ketenpere’ye gitti

Hafta boyunca yoğun antrenman programıyla Keçiörengücü maçına hazırlanan Kocaeli Birlikspor’umuzda Şafak Sezer’in Ketenpere filme giden oyuncular, teknik ekip ve yöneticiler hep birlikte stres attı

 

Yoğun bir hafta geçiren Kocaeli Birlikspor’umuzda moraller üst seviyede. Yüksek tempolu ve göz dolduran antrenmanların yanı sıra oyuncuların, teknik ekibin ve yöneticilerin uyumu ve arkadaşlıkları da dikkat çekiyor. Kırmızı-Beyazlılar’ımız bu akşam antrenmandan sonra birlikte sinemaya gitti. Futbolcular, teknik ekip ve yöneticiler Şafak Sezer’in başrolünü oynadığı komedi filmi Ketenepere’yi soluksuz izledi.

FİLM HAKKINDA

Senaryosunu Şafak Sezer’in yazdığı, Kamil Çetin’in yönettiği ve Şafak Sezer,  Hakan Ural,  Mehmet Esen,  Elif Erol ve Orhan Aydın’ın başrollerini paylaştığı komedi filmi bugün vizyona girdi. Filmde; diziler için figüran koordinatörlüğü yapan, zaman zaman kendisi de küçük roller alarak geçimini sağlayan bir adamın mafya babası tarafından ketenpereye getiriliş öyküsü eğlenceli ve sürükleyici bir dille anlatılıyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir