full screen background image
Search
Salı 12 Kasım 2019
  • :
  • :

Birlikspor hırs küpü

 

08 36

Tokatspor galibiyetiyle şampiyonluk potasına yeniden giren Kocaeli Birlikspor, Karagümrük maçının hazırlıklarına başladı.

09 05

Manisaspor’un puan kaybetmesiyle birlikte liderle puan farkını dörde indiren Kocaeli Birlikspor, şampiyonluk için yeniden umutlandı. Hafta sonu kendi sahasında Karagümrük’ü konuk edecek olan Kocaeli Birlikspor, bu maçı kazanarak lider Manisaspor’un Ankaragücü karşısında puan kaybetmesini bekleyecek. Karagümrük maçının hazırlıklarına başlayan kırmızı beyazlılarda, Tokatspor karşılaşması sonrası morallerin yüksek olduğu gözlendi. Teknik direktör İsmet Taşdemir idman öncesi futbolcularla on beş dakika süren bir görüşme gerçekleştirdi.

03 02

Futbolcularına beş maçın kaldığını hatırlatan İsmet Taşdemir, artık hata yapma lükslerinin kalmadığını ve beş maçada şampiyonluk maçı gibi hazırlanmaları gerektiğini vurguladı. Daha sonra futbolcular, düz koşuyla Karagümrük maçının hazırlıklarına başladı. Tokatspor maçında ayağına darbe alan ve burnunda çatlak olan Maksut Taşkıran idmanda masör Mehmet Tosun nezaretinde düz koşu gerçekleştirdi. Ayağında ağrı bulunan Onur Garip Teknik direktör İsmet Taşdemir ile idman öncesi kısa bir görüşme yaparak idmana katılmadı. Sakatlığı sona eren Ertuğrul Arslan ise takımdan ayrı kısa top çalışmaları yaptı.

01

Düz koşunun ardından istasyonlarda çalışan kırmızı beyazlılar, yarı sahada çift kale maç yaptı. Bekar ve evli futbolcuların oluşturduğu iki takım kıyasıya bir karşılaşma oynadı. Bekarlar takımının kaptanlığını teknik direktör İsmet Taşdemir yaparken, evliler takımının kaptanlığını ise Erhan Yılmaz üstlendi. Kaybeden tarafın kahvaltı ısmarlayacağı maçı İsmet Taşdemir’in bekarlar takımı 5-4 kazandı. Neşeli geçen idman düz koşuyla son buldu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir