full screen background image
Search
Pazartesi 27 Mayıs 2019
  • :
  • :

Birlikspor Anadolu Selçukpor’u 1-0 Yendi

İlk etap kampın Erzurum’da hazırlık maçı serisiyle sürdüren Kocaeli Birlikspor son oynadığı rakibi Konya Anadolu Selçukspor karşısında sahadan 1-0 galibiyetle ayrıldı.
hazırlık maçı ılk yarı
Erzurum Atatürk Üniversitesi 1 Nolu Futbol Sahası’nda oynanan karşılaşmaya Kocaeli Birlikspor, kalede Fatih, Erhan Yılmaz, Erhan Eren, Engin, Emre Balak ,Turgay Gölbaşı , Maksut, Ali Kemal, Erhan Şentürk, Uğur, Serhan Yılmaz onbiriyle karşılaşmaya başladı. Konya temsilcisi karşısında üstün bir oyun sergileyen yeşil siyahlılar,rakibi karşısında baskılı ve mücadeleci bir oyun sergiledi.Karşılaşmanın ikinci yarısında Murat Türkan;Recep Yılmaz,Metincan,Emrecan,Umut Kaya,BurakYahya Kemal, Sergen,Yusuf Furkan ve Yunus İlgen oyuna girdi.
hazırlık maçı ılk yarı2
Karşılaşmanın ikinci yarısında Hollanda’dan denenmek için takımla birlikte idmanlara çıkan Burak 56.dakikada attığı golle Kocaeli Birlikspor, Anadolu Selçukspor 1-0 yenerek üçüncü hazırlık karşılaşmasında galip gelmeyi başardı. Yeşil siyahlılar ilk hazırlık maçında Azerbaycan temsilcisiyle 2-2 berabere kalırken, ikinci hazırlık maçında ise Erzurum Belediyespor’a 1-0 yenilmişti. Öte yandan 5 Ağustos’ta Samsunspor’la hazırlık maçı oynayacak olan Kocaeli Birlikspor’un maçı ertelendi. Samsunspor’un kampı erken bitirmesi üzerine ertelenen hazırlık maçının ardından yeşil siyahlılar,4 Ağustos’ta Bayburtspor ile, 5 Ağustos’ta ise Ofspor ile birer hazırlık maçı yapacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir