full screen background image
Search
Salı 22 Ocak 2019
  • :
  • :

Birlikspor Ailesi olarak yemekte buluştuk

 

Birlikspor Ailesi

yemekte buluştu

Kocaeli Birlikspor Kulübü Ailesi olarak tarihimizde ilk kez işyeri dışında bir yemek organizasyonunda bir araya geldik. Yemeğe katılan kulübümüzün onursal başkanı Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Kabul etsinler ya da etmesinler herkes bu takıma sahip çıkmak zorunda” dedi

 

Kocaeli Birlikspor Kulübü’müzde çalışan personel, idareci, teknik heyet, futbolcular ve kulüp yönetimi Körfez Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemekte bir araya geldi. İş ortamından uzakta birlikte vakit geçirmek, diyalogları güçlendirmek ve kaynaşmak amacıyla kulüp başkanımız Erhan Yılmaz tarafından verilen yemekte oldukça keyifli anlar ve jestler yaşandı.  Yemeğe; kulübümüzün onursal başkanı olan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da katıldı.

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ

Birliktelik vurgusu yapan ve davetine katıldığı için herkese teşekkür eden kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Hepiniz bizim için çok değerlisiniz. Size olan inancım sonsuz ve sezon sonuna kadar taçlandırılacak. Birlik ve bütünlüğümüzü pekiştirelim diye toplandık. Geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Önümüzdeki maçın önemini de biliyorsunuz, hepimize başarılar diliyorum” dedi. Başkanımız bir de oyuncularımıza yaşanan süreçle ve inanmakla ilgili duygusal olarak kaleme alınmış mektup dağıttı.

YÜREĞİNİZLE OYNADINIZ

Takımın iyi noktada olduğunu ve daha iyi yerlerde olacağını belirten belediye başkanımız İsmail Baran ise, “BB Erzurumspor maçında takımımızı izleme imkanım oldu. Mümkün mertebe maçları takip ediyorum. Yüreğinizle oynadınız. Bazen şans yaver gitmeyebiliyor. Takımımızın iyi bir noktada olduğuna inanıyorum. Daha da iyi olacağını düşünüyorum. Destekliyorum. Desteklemeye de devam edeceğiz” dedi.

HOCA İVME KAZANDIRDI

Fatih Akyel ve ekibine de ‘hayırlı olsun’ diyen Baran, “Çok değerli yeni hocamıza da ‘hoşgeldiniz’ diyorum. Takımımıza büyük bir ivme kazandırdı, enerji verdi. İlçemizde de bu değişim memnuniyetle karşılandı. Spor sevgidir, dostluktur, kaynaşmadır. Biz spora önem veriyoruz. ‘Sporun başkenti Körfez’ dedik. Spora en çok desteği veren ilçe olmak için, gerçek manada hayırlı hizmet yapmak için kendimize bu ideali seçtik. Bugün ilçemizde 15 branşta 3 bin 500 çocuğumuza hizmet veriyoruz. Kulübümüze de bu anlamda teşekkür ediyorum. Onursal Başkanı da naçizane benim. Yanınızdayız” şeklinde konuştu.

İNANIRSAK BAŞARIRIZ

Futbola ve diğer branşlara sahip çıktıklarını belirten belediye başkanımız Baran, “2.ligdeki bu takımımızı önümüzdeki sene 1.ligde görmek istiyoruz. İnanırsak başarırız. Başarmamak için hiçbir engel yok. Tek engel kafamızda. Bunu da aşacağız. Bu motivasyonu da hocamızın sağlayacağına inanıyorum. İnandıktan sonra başarı da gelir. İlçemizde BAL’da ve Süper Amatör’de takımımız var. 20’ye yakın amatör spor kulübümüz var. Alt yapıdan gençlerimizi de yetiştiriyoruz. Bu güzellikleri yaşatmak için gayret ediyoruz. Sizlerin de bu güzelliğe renk katacak, üstün başarılarınızla 150 bin nüfuslu ilçemize ve 1 milyon 800 bin nüfuslu Kocaeli’mizde başarılarınızla gururunuz, sevinciniz olacaksınız” dedi.

HERKES SAHİP ÇIKMALI

‘Hodri Meydan’ da diyen İsmail Baran, “İlçemizde Kocaeli Birlikspor’a nasıl sahip çıkıyorsak, Kocaelispor’a da sahip çıkıyoruz. Diğer takımlara da sahip çıkıyoruz. Çıkmak zorundayız. Bunlar Kocaeli’mizin birer markası. Şuanda Kocaeli’nin en üst markası Kocaeli Birlikspor. İster kabul etsinler, ister etmesinler; bu takıma herkes sahip çıkmak zorundadır. Biz de sahip çıkmaya devam edeceğiz. Göstereceğiniz üstün başarıyla takımımızı şaha kaldıracak, hak ettiği noktaya doğru taşıyacağız” sözlerini kaydetti.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

BAŞKAN BİR ARAYA GETİRDİ

Kocaeli Birlikspor Kulübü Başkanı Erhan Yılmaz, kulüp ailesini yemekte bir araya getirdi. Yılmaz, “Her biriniz benim için ve bu kulüp için değerlisiniz” dedi.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KABUL ETSİNLER YA DA ETMESİNLER

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kocaeli Birlikspor’un bu kentin en üst ligdeki markası olduğuna dikkat çekerek, “Kabul etsin ya da etmesin herkes bu takıma sahip çıkmak zorunda. Biz destekliyoruz. Desteklemeye de devam edeceğiz” dedi.

personel KULÜP TARİHİNDE İLK KEZ

Kulüp tarihinde ilk kez yönetim, teknik heyet, futbolcular ve idarecilerle bir araya gelen ve kulüp tesisleri dışında organizasyonla farklılık yaşayan personel oldukça memnun oldu.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Kocaeli Birlikspor Kulübü’nün kadın çalışanları da yemekte yerlerini aldı. Kadın çalışanlar, bu zamana kadar kendilerini bir başkan Erhan Yılmaz’ın hatırladığını ve bundan memnuniyet duyduklarını belirtti.

 

yoneticiler

Kocaeli Birlikspor Kulübü’nün yöneticilerinin de oldukça keyifli zaman geçirdiği yemekte zaman zaman çalışanlarla keyifli sohbet yaşandı.

 

teknik-heyet

Kulübün yardımcı antrenörü Recep Yazıcı, kaleci antrenörü Yusuf Köknar, kondisyoneri Çağlar Özyurt ve analisti Sinan Paşalı yemekte aynı masayı paylaştı.

 

futbolcular

FARKLI BİR AKŞAM YAŞADILAR

Önceki gün antrenmandan sonra kampa giren futbolcular, kamp gününde dışarda yemek yemenin ve farklı bir akşam geçirmenin tadını çıkardı.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Kulüp başkanı Erhan Yılmaz’ın duygu yüklü mektubunu okuyan futbolcular, bir süre mektubun etkisinden çıkamadı. Başkanları Erhan Yılmaz’ın yanında olduklarını belirttiler.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

BAŞKAN’DAN MEKTUP

Körfez Belediye Başkanı ve kulübün onursal başkanı İsmail Baran, kulüp başkanı Erhan Yılmaz’ın mektubunu ilk olarak takım kaptanı ve kalecisi Fatih Öztürk’e kendi elleriyle takdim etti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir