full screen background image
Search
Cumartesi 22 Eylül 2018
  • :
  • :

Birlik Titanic’te kalacak

 

Pazar günü Kartalspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Kocaeli Birlikspor, Kartal’a cumartesi günü gidecek. Yeşil siyahlılar Kartal’da Titanic otelde kampa girecek.

04 05

İkinci yarının üçüncü haftasında deplasmanda Kartalspor ile karşılaşacak olan Kocaeli Birlikspor hazırlıklarını sürdürüyor. Sivas Belediyespor mağlubiyeti ile büyük bir avantaj kaçıran Kocaeli Birlikspor, Kartalspor karşısında alacağı galibiyetle bu maçı unutmak istiyor. Hazırlıklarını teknik direktör İsmet Taşdemir öncülüğünde Alparslan Türkeş tesislerinde gerçekleştiren Kocaeli Birlikspor günde çift idman yapıyor. Son yapılan idmanda futbolcularla bir araya gelen Teknik direktör İsmet Taşdemir, futbolculara Kartalspor maçının önemi anlattı. Daha sonra idmana geçen Birliksporlu futbolcular , kısa alanda pas çalışması gerçekleştirdi.

0203

Kartal sahasının ufak olması nedeniyle hafta içerisinde kısa paslı çalışamalar ve çift kale maçları yapan Kocaeli Birliksporlu futbolcularda idmana hafif sakatlığı bulunan Emre Balak katılmadı. İlk yarıda sakatlanan ve tedavisi bitmek üzere olan Erhan Eren’de takımdan ayrı çalıştı.Bu arada Cumartesi günü yapacağı ter idmanın ardından Birlikspor kafilesi İstanbul’a hareket edecek. İstanbul Kartal’da Titanic otelde bir gün konaklayacak olan Birlikspor, buradan maçın oynanacağı stada geçecek.

01
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir