full screen background image
Search
Çarşamba 26 Eylül 2018
  • :
  • :

“Birlik” Mesajı Verdik

 

Futbolcularımız,teknik heyetimiz ve  yönetimimiz antrenman öncesi Hakkari  ve Iğdır’da yaşanan terör olaylarını protesto etmek için Türk Bayrağı açtı.

tek yürek2

2.lig takımlarından Kocaeli Birlikspor, antrenman öncesinde tüm şehitlerimiz için Ay-Yıldızlı Bayrağımızın etrafında bir araya geldi. Gümüşhanespor karşılaşması sonrası bir günlük iznin ardından Yarımca brunga tesislerinde toplanan kulüp futbolcuları, teknik heyeti ve yönetimi antrenman öncesinde şehitlerimiz için dev Türk Bayrağı açtı ve Ay-Yıldızlı Bayrağımızın etrafında bir araya geldi. Teknik direktör İsmet Taşdemir yönetiminde gerçekleştirilen idman öncesi teknik heyet ve futbolcular Hakkari’de ve Iğdır’da yaşanan terör olaylarını Türk Bayrağı açarak protesto etti.

tek yürek

Kulüp başkanı Fahrettin Kandemir Futbol şube sorumlusu Zeki Yüksel’inde katıldığı protestoda, Şehit haberlerinin üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Kulüp başkanı Kandemir; “Ard arda gelen şehit haberleriyle tüm ülkemizi üzüntüye boğan terör olaylarında yaşamını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet yüce Tük milletimize sabırlar diliyoruz. Kocaeli Birlikspor ailesi olarak şehitlerimizi bu bayrağın altında yaşayanlar olarak saygı ve minnetle anıyoruz’’ dedi.

 

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir