full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

Birlik Hırs Küpü

Kırklarelispor maçının hazırlıklarını sürdüren Kocaeli Birlikspor’da futbolcuların hırslı oluşu teknik heyeti oldukça sevindirdi.

01
Yarımca brunga’da yapılan çift idman yapan yeşil siyahlılar sabah idmanında kondisyon ağırlıklı çalışırken, akşam idmanında ise taktik çalıştı. idmana Feyyaz’ın dışında futbolcular eksiksiz olarak katıldı. İlk yarım saati istasyon ağırlıklı kuvvet çalışan yeşil siyahlı futbolcular,daha sonra iki grup halinde beşe iki çalıştı. Teknik Drektör İsmail Etrekin’in talimatıyla basına kapalı olarak taktik çalışan Kocaeli Birliksporlu futbolcuların idmanda oldukça hırslı olduğu gözlendi. Öte yandan Tepecikspor’dan yeni transfer edilen  stoper Serdar Kargın idmana katılmadı. Bu futbolcunun hazır olmadığı için Kırklarelispor karşısında kadroya dahil edilmeyeceği belirtildi.
0705
Beraberlikler Yerine Galibiyetler Alacağız
Teknik direktör İsmail Ertekin idman öncesi yaptığı açıklamada, “Bu takımın artısı çok fazla,ancak artıyı sahaya yansıtamıyorsan negatif olarak gözükür.Oyuncu grubu hakikaten yetenekli. Kamp döneminde bu eksileri gördük ve ona göre çalıştık.Tek derdimiz var bundan sonra beraberlikler yerine seri galibiyetler almak.Bu haftadan itibaren Kırklarelispor maçıyla birlikte galibiyet serisine başlayacağız. “dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir