full screen background image
Search
Pazar 22 Eylül 2019
  • :
  • :

Geel FC’yı da Yendik 4-3

 

 Antalya’da hazırlıklarını sürdüren Kocaeli Birlikspo,Belçika temsilcisi Geel Fc ile son oynadığı hazırlık maçını 4-3 kazandı

 

Devre arası hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Kocaeli Birlikspor, ikinci etap kamp çalışmalarında hazırlık maçı serisini devam ettiriyor. Oynadığı ilk hazırlık maçında Konya Selçukluspor’a 1-0 yenilen yeşil siyahlılar, son oynadığı hazırlık maçında ise Sakaryaspor’u 1-0 yenmişti. Sakaryaspor maçının ardından Belçika 2.Lig takımlarından Geel FC.ile karşılaşan Kocaeli Birlikspor, üçüncü hazırlık maçından da galibiyetle ayrıldı. Baskı ve prese dayalı oyun sergileyen Kocaeli Birliskporlu futbolcuların kazanma hırsı, teknik direktör İbrahim Ertekin’i memnun etti.

Kampta denenen Türk asıllı futbolcu.

 Belçika temsilcisi Geel FC karşısına Fatih Erhan, Emre, Engin, Gökhan, Turgay, Vedat Cafercan, Erhan Şentürk, Burak ve Uğur onbiri ile sahaya çıktı. Geel FC karşısında golleri Erhan Şentürk 2,Gökhan Meral ve kampta denenen İsviçre asıllı 22yaşındaki Richard Yarsuvat kaydetti. 09 Ocak Cuma günü de Alman temsilcisi Werder Bremen ile saat 18.00 de karşılaşacak olan yeşil siyahlılar 10 Ocak’ta Antalya’daki kampını tamamlayacak. Bir günlük iznin ardından futbolcular, 12 Ocak Pazartesi günü Yarımca brunga tesislerinde saat 14.00’de toplanacak. Yeşil siyahlılar, saat 15.00’de ise ilk idmanını gerçekleştirecek.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir