full screen background image
Search
Çarşamba 26 Eylül 2018
  • :
  • :

Bir Yıldız Büyüyor: Hakan Öztürk

Bir Yıldız Büyüyor: Hakan Öztürk

 Kocaeli Birlikspor Kulübü’müzün alt yapı oyuncularının gelişimine yönelik olarak sürdürdüğü ‘konuk oyuncu’ uygulaması bugün de sürdü. A takımımızın antrenmanına bu hafta U-14 takımından forvet Hakan Öztürk katıldı

A takımımızın bu haftaki konuğu U-14 takımımızdan forvetimiz Hakan Öztürk oldu. 50. Yıl Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi olan Hakan futbola Doğantepe’de başladı. 2 yıl önce Kocaeli Birlikspor’umuzun bünyesinde futbol kariyerini geliştiren Hakan geçen hafta oynadığı maçta 2 gol atarak dikkatleri üzerine çekti. A takımla antrenmana çıkmanın çok farklı olduğunu belirten genç golcü kendisine hedef koyduğunu da sözlerine ekledi.

BURAYA GELİNCE

HEDEF KOYDUM

Genç yeteneğimiz Hakan, “A takımını çok güzel buluyorum. Genç oyuncularla çok daha iyi oldu. Geçen hafta da 1-0 yendi. Çok sevindik, çok mutlu olduk. İnşallah böyle devam eder. Burada ortam çok güzel ve değişik. Ağabeylerim de çok iyi davranıyor. Antrenmanlar bize göre ağır. Bu ortamda olmak benim hedef koymama yardımcı oldu. Bu abiler gibi olma isteğim doğdu. Çok çalışıp A takımda oynamak istiyorum” dedi.

 

 

 

 

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir