full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

Bir “YILDIZ” Büyüyor : Efe Müştak

Bir “YILDIZ” Büyüyor

Kocaeli Birlikspor’umuzun alt yapısında oynayan futbolcularımıza A takım kapısı her geçen gün aralanıyor. Profesyonel kulüplere antrenmanlara davet edilen oyuncularımız hayal bile edemedikleri bir gün geçiriyor. Bugün hayalini yaşayan oyuncumuz ise U-12 takımımızın gelecek vaat eden kalecisi Efe Müştak oldu

HEDEFLER KOYULUYOR
Alt yapıya gösterdiğimiz önemle takdir edilen kulübümüzde miniklerimize profesyonel çalışma ortamlarını gösteriyoruz. Zaman zaman alt yapıdan A takım antrenmanlarına oyuncu davet ediyor ve A takım ortamını görmelerini, kendilerine hedef koymaları sağlıyoruz. Bu proje kapsamında bugün antrenmanımızın önemli bir konuğu vardı. Kent futbolumuzda sevilen ve başarısıyla farklı kulüplerin de bünyesinde görmek istediği U-12 takımımızın kalecisi Efe.Efe Müştak. Duruşuyla ve refleksiyle yeteneğini kısa sürede belli eden Efe ağabeyleriyle katıldığı antrenmanda da büyük heyecan yaşadı.
“EFE ÇOK YETENEKLİ”
Kaleci antrenörümüz Fırat Çakmak ve kaleci ağabeyleriyle birlikte çalışan minik eldivenimiz Efe oldukça yorucu, bir o kadar da mutlu olduğu antrenman geçirerek ağabeylerinin çalışma ortamına ortak oldu. Takımın neşe kaynağı olan Kale Koleji 6.sınıf öğrencisi Efe hedefinin A takımda oynamak ve ilerde ülkesini gururla temsil eden büyük bir kaleci olmak olduğunu söyledi. Kaleci antrenörümüz Fırat Çakmak ise Efe’nin çok yetenekli olduğunu ve ilerleyen yıllarda Türk futbolunun iyi bir kaleci kazanacağını kaydetti.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir