full screen background image
Search
Pazartesi 24 Haziran 2019
  • :
  • :

Berke Tulpar: Biz iyi takımız

Berke Tulpar: Biz iyi takımız

 

Uzatma dakikalarında forma bulan genç yeteneğimiz Berke Tulpar, “Galip gelebilirdik ama berabere kaldık. Daha çok çalışıp daha iyisini yapacağız. Hedefimiz ligde üst sıralar. Biz iyi takımız” dedi

İYİ YERLERE GELECEĞİZ

Oyunun uzatma dakikalarında kaptanımız Raif Uzuner’in yerine oyuna dahil olan ve gelecek vaat ettiğinin sinyallerini veren genç oyuncumuz Berke Tulpar, “Öncelikle her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Hep birlikte olmaya, birlikte hareket etmeye çalışıyoruz. Yavaş yavaş takım olmaya başladık. İyi bir takımız. Tecrübeleniyoruz, öğreniyoruz. Bugün de berberlik aldık, iyi bir beraberlik aldık. Galip de gelebilirdik. Elimizden bu kadar geldi. Daha iyisini yapacağız. Daha çok çalışacağız. Birlikte bu ligde iyi yerlere geleceğiz. Üst ligi kovalayacağız inşallah” şeklinde konuştu.

BAŞARI İÇİN BURADAYIZ

Rakibin zaman geçirmesinin sorulması üzerine ise Berke Tulpar, “Bu ligde şuana kadar söz sahibi olduğumuzu düşünüyoruz. Bundan sonra da oyunumuzla, mücadelemizle söz sahibi olmaya devam edeceğiz. Rakibimizin oyunda sık sık yatması; deplasmanda puan veya puanlar çok değerli olduğu için skor avantajlarını korumaya çalıştılar. Bu yüzden zaman geçirmeye çalıştılar” dedi. Takımın ve kendisinin hedeflerini yineleyen Tulpar, “Önce bu ligde başarılı olmak ve daha iyi yerlere gelmeyi amaçlıyoruz. Bunun için buradayız ve bunun için çalışıyoruz. İyi bir şans geldi elimize, en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir