full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

“Bayramlar en özel zamanlardır”

 

“Bayramlar en özel zamanlardır”

 

Kocaeli Birlikspor’umuz bugün bir araya gelerek bayramlaştı. Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Bayramlar birlik olmak için özel zamanlardır. Tüm sporseverlerin ve Kocaeli halkımızın bayramını tebrik ediyorum” dedi

 

TFF 2.Lig Kırmızı Grup’taki temsilcimiz Kocaeli Birlikspor bayramın 3.günü (bugün) bayramlaştı. Antrenman öncesinde tesislerde bir araya gelen kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, yönetim kurulu üyelerimizden; Abdullah Köse, Bayram Oral, İrfan Özkartal, Murat Koçver, Orhan Güzel, Ozan Keser, Zafer Şahin, teknik ekibimiz, futbolcularımız ve personelimiz birbirlerinin Kurban Bayramı’nı tebrik etti, hayırlara vesile olmasını diledi.

ÖZEL ZAMANLARIMIZ

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Bayramlar, insanları birbirine yakınlaştıran, dargınlıkları sona erdiren ve yüreklerde yeni umutlar yeşerten özel zamanlardır. Bir olmak, birlik olmak için önemli zamanlardır. Biz de Kocaeli Birlik Spor Kulübü olarak bayramlaşarak güzel temennilerde bulunduk. Bu vesileyle tüm Kocaeli’mizin, amatör ve profesyonel Kocaeli takımlarımızın, tüm sporseverlerimizin, ülkemizin ve Müslüman aleminin bayramını tebrik ediyoruz” dedi.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir