full screen background image
Search
Salı 16 Temmuz 2019
  • :
  • :

Bayram Oral: Gelin, yanımızda olun

Kulübümüzün köklerine seslenen Bayram Oral :

Gelin, yanımızda olun

 

Kulübümüze önceki dönemlerde emek verenlere seslenen kulüp başkan yardımcılarımız Bayram Oral, “Bu çocukların da, bizlerin de sizlere ihtiyacı var. Büyük emekler vererek bugünlere getirdiğiniz bu kulübün bundan sonra da yanında olun. Kendimize güvenimiz artsın” çağrısında bulundu

 

Maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ve kulübe bu zamana kadar emek verenlere çağrıda bulunan Kulüp Başkan Yardımcımız Bayram Oral, “Mağlubiyetlerden sonra konuşmak zordur ama çocuklar ellerinden geleni yaptı, çok da iyi mücadele ettiler. Şanssızlık da yaşadılar. Basit hatalardan gol yedik. Bu maçların telafisi mümkün. Daha çok maçımız var. Ben skordan ya da futboldan bahsetmekten ziyade saha dışına çağrıda bulunmak istiyorum” dedi ve şu sözleri kaydetti:

BÜYÜK EMEKLERİ VAR

Bu ilçeye büyük emek veren insanlar bu tesisi kurmuş, kulübü bugünkü noktasına taşımış. Daha önceki belediye başkanımız Erhan (Yenilmez) başkan. Sonrasında Yunus (Pehlivan) başkan ve Mehmet Şendoğan başkanımız büyük emekle bu takımı amatör kümeden 2.Lig’e kadar getirdiler. Sonra kulübü sayın bakanımız Fikri Işık aldı. İnanılmaz bir ekonomik destek verdi. O süreçte bu çocuklar bu duruma geldi. Hepsinin büyük emeği var.

O SÜREÇTE YETİŞTİLER

Bu emeklerin boşa gitmemesi için değerli büyüklerimizin tekrar devreye girmesini istiyoruz. Zaman içinde skorlar da düzelir. Bunda bir problem yok. Bakanımızdan sonra burada 2 tane kulüp başkanı değişti. Onlar da en iyisini yapmaya çalıştı. O süreçte bu çocuklar iyi şartlarda çalışarak alt yapıdan geldiler. Emek verenlere büyük teşekkür ediyoruz. Ama bundan sonra da bu emeklere sahip çıkmaya devam etmelerini istiyoruz.

UZAK DURUYOR GİBİ…

Bu çocuklar bizim geleceğimiz. Yaş ortalamaları 18-19. Bu jenerasyonu her zaman yakalayamayız. Bu çocukların sportif anlamda da geleceği var. Onlara sahip çıkmalıyız. Özellikle Onursal Başkanımız Sayın İsmail Baran’dan bu çocuklara sahip çıkmasını istiyorum. Biraz bizlerden uzak duruyor gibi fakat bu çocuklar hepimizin çocukları. Başkanımız da bizim belediye başkanımızdır. Bu çocuklara olduğu kadar elbette onun da arkasında duracağız.

GÜVEN VERECEKLER

Değerli büyüklerimize çağrım; bu çocukları sahipsiz bırakmayalım. Bu çocukların onlara ihtiyacı var. Futbol kolay bir şey değil. Bu liglerde gelirler ve giderler birbirini karşılamıyor. Bizlerin de onlara ihtiyacı var. Bu süreçte onları yanımızda görmek istiyoruz. Onlar maddi ve manevi yanımızda olursa bizim de kendimize güvenimiz artacak. Dolayısıyla bu çocuklara da yansıyacak.  Eğri oturup doğru konuşalım; bu çocukları bu duruma bizden önceki yönetimler getirdi. Gelsinler kendi yarattıkları değerlere, çocuklara hep beraber sahip çıkalım.”
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir