full screen background image
Search
Cuma 22 Kasım 2019
  • :
  • :

Batuhan: Kendi hatalarımızdan gol yedik

“Kendi hatalarımızdan gol yedik”

Başarılı performansıyla oyuna katkı veren ve penaltıyı gole çevirerek maçın skorunu belirleyen oyuncumuz Batuhan Boyoğlu, “Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Rakibimize boş alan bırakmadık ama kendi hatamızdan goller yedik” dedi

Menemen Belediye Spor karşısında başarılı performans gösteren ve attığı penaltı golüyle maçın skorunu belirleyen oyuncumuz Batuhan Boyoğlu, “Rakibimiz lider ve çok iyi oyunculardan kurulu. Biz de bunun bilincindeydik. Hafta boyunca konsantre olduk. Hocamızın bize gösterdiği şekilde kaymaları yaparak onları ikinci bölgeye sokmadan ilk devre böyle bitirip onların açılmasını bekleyecektik. Ama talihsiz bir gol yedik. Buna karşın pozisyonlarımız var, kaçırdıklarımız var. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Onlara boş alan bırakmadık.

‘KEŞKE’ DEMEK İSTEMİYORUZ

İkinci yarıda da gol atmak istedik, biraz açıldık. Açıkları iyi değerlendirdiler. Yine kendi hatalarımızdan gol yedik. Anlık dikkat dağınıklığının cezasını hemen kestiler. Penaltıda da kaptanımız Raif olsaydı o atacaktı. Ama onun yokluğunda ben kullandım. Ters köşe oldu. Gol attığım için mutluyum ama çok üzüldük. Keşke dememek için oynadık ama olmadı. Haftaya rakibimizle oynayacağız. Orada da isteyerek, elimizden gelenin en iyisini yaparak oynayacağız. ‘Keşke’ demek istemiyoruz” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir