full screen background image
Search
Cuma 22 Mart 2019
  • :
  • :

Başkanımızdan Vali’mize teşekkür

Başkanımız Erhan Yılmaz, kulübümüzü ziyaret ederek desteğini ifade eden ve tesisle ilgili yeni bir proje yapılmasının talimatını veren sayın valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’na teşekkür etti

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, ziyaretleriyle kulübümü onurlandıran, destekleri ve kulübün gelişimine ışık tutacak talimatlarıyla da ziyadesiyle memnun eden sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’na teşekkürlerini sundu. Başkanımız Erhan Yılmaz, “Sayın valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’na kulübümüze kayıtsız kalmayarak gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisinin spora olan bakış açısını diğer kentlerdeki valilik dönemlerinden de yakinen takip ediyor ve taktir ediyorduk. Sayın valimiz Kocaeli’mizde sporun gelişimine katkı sağlamamızda en büyük şanslarımızdan biridir. Nitekim kentimize geldiği günden beri kulüplerimize kayıtsız kalmayarak birçok spor kulübümüzün ve yönetimlerimizin umudu olmuş, ışık tutmuştur.
PROJEYİ SUNACAĞIZ
Körfez’de futbol alt yapısına katkı sağlayacak mevcut saha ve alanımızda güzel bir tesis planlamasının startını vermiştir. Körfez Belediye Başkanımız ve onursal başkanımız sayın İsmail Baran ile beraber en yakın zamanda kendilerine istekleri doğrultusunda mevcut alanımız içinde güzel bir spor kompleksi projesini sunacağımızı belirttik. Bu proje de inşallah kulübümüzün kendi ayakları üstünde durmasına, geleceğe daha sağlam ve ümitle bakmasına vesile olacak. Sayın valimize desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir