full screen background image
Search
Çarşamba 13 Kasım 2019
  • :
  • :

Başkanımız Onur Alp: En iyimizi yapacağız

Kulüp başkanımız Onur Alp futbolcularla toplantı yaptı:

En iyimizi yapacağız

Kulüp Başkanımız Onur Alp futbolcularımızla toplantı yaptı. Oyunculara çeşitli nasihatlerde bulunan başkanımız Alp, “Bizler de, sizler de görevlerimizi en iyi şekilde yapacağız. Öncelikle örnek insan ve iyi birer sporcu olmalısınız” dedi

Körfez Spor’umuzda kulüp başkanımız Onur Alp, teknik ekip ve futbolcularla toplantı yaptı. Antrenman öncesinde tesislerde gerçekleştirilen toplantıda futbolcularımızın uyumuna, iletişimine ve takım ruhuna değinen kulüp başkanımız Onur Alp, “Futbol bu; yeniliriz, yeneriz ya da berabere kalırız. Her zaman istediğimiz sonuçları alamayabiliriz. Önemli olan önce örnek insan ve sonra da iyi bir sporcu olmaktır. Çok gençsiniz ve önünüzde Allah nasip ederse uzun bir futbol hayatı var. Kulübümüzün içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar bir yana sizler elinize geçen bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz.

AĞABEYLİK EDİYORUZ

Bugün birlikte mücadele ediyoruz ancak gelecekte sizleri çok daha iyi yerlerde görebilmeyi, bu yönde size katkı sunabilmeyi arzu ederim. Bunun için bizler kulübün idari noktasında üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye ve sizlere ağabeylik etmeye çalışırken sizler de antrenmanlarda, maçlarda ve saha dışında elinizden gelenin en iyisini yapmaya, karakterinizi ortaya koymaya çabalamalısınız. Nitekim buradan daha iyi takımlara giden arkadaşlarınız var ve onların daha iyi yerlerde olması için önlerini açtık ve bize düşen desteği verdik. Bize hayır duası etmeleri bizim için yeterli. Yarın sıra size de gelecektir. Bunun için saygılı, hoşgörülü ve çalışkan olmalısınız.

KAMPTA ÇOK ÇALIŞIN

Ligde kalırız ya da kalmayız. Bu, elimizden gelen her şeyi yaptıktan sonra neticesine bakacağımız bir durum. Amacımız içimizdeki ‘en iyiyi’ ortaya çıkarmaktır. En iyi performans, en iyi arkadaşlık, en olumlu yaklaşım, en çalışkan, en yürekli… Bu anlamda da sizlere güvenimi yinelemek istiyorum. Her zaman yanınızda olduğumu da bilmeniz gerekiyor. Bir sorununuz olduğunda da rahatlıkla gelip derdinizi anlatabileceğiniz ağabeyinizim. İnsan olarak kimsenin kimseden üstünlüğü yok. Saygı ve kurallar çerçevesinde güzel diyalogumuzu sürdürelim.  Kampta da antrenmanlardaki gibi üzerinize düşeni layıkıyla yapacağınıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

ONUR ALP- Körfez Spor Kulüp Başkanı Onur Alp, teknik ekiple birlikte yaptığı toplantıda futbolcularına bazı nasihatlerde bulundu.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir