full screen background image
Search
Salı 26 Mart 2019
  • :
  • :

Başkan vekilimizden “TRANSFER” müjdesi

Başkan vekilimizden

“TRANSFER” müjdesi

Devre arası transferin açılacağının ve takıma birkaç ağabey takviyesi yapılacağının sinyallerini veren kulüp başkan vekilimiz Ozan Keser, “Başkanımız büyük ihtimalle devre arası transferi açacak, bunun için çalışacaktır” dedi

 

SONUNA KADAR VARIZ

Kulüp başkan vekilimiz Ozan Keser, “Çocukları tebrik ediyorum. Çok iyi performans sergilediler. Çok tecrübeli oyuncuları ekarte ettiler, 70-75 dakikada oynatmadılar. Oyunun hakimi oldular. Nasip değilmiş. Yapacak bir şey yok. Burada herkes halis niyete sahip. Futbolcusundan teknik ekibine, yöneticilerine, malzemecisinden tesis çalışanlarına kadar herkes iyi niyetli. Biz burayı benimsedik. Buraya inandık. Sonuna kadar da peşinden gideceğiz.

BİR ŞEY DİKKATİMİ ÇEKTİ

Ama bir şey dikkatimi çekti; nedense bu takımdan geçmişte ekmek yemiş, buradan para kazanmış insanlar bu takıma düşman olmuş gibiler. Sahada yaptıklarını gördünüz. Oyunu soğutmak için ellerinden geleni yaptılar. Futbolda atamayınca demoralize de olabiliyorsunuz. Atamayınca kalenizde gol de bulabiliyorsunuz. Biz de anlamsız bir pozisyondan kalemizde gol gördük” dedi.

TRANSFERİ AÇACAKTIR

Transferle ilgili sorulara ise başkan vekilimiz Ozan Keser, “Devre arası başkanımız büyük ihtimalle transferi açacaktır. Bunun için çalışacaktır. Bunun için öncelikle onursal başkanımızdan, sonrasında ilçemizden, şehrimizden yardım isteyecektir. Bu çocuklar buranın çocuğu, Kocaeli’nin çocukları. Çocukların yeteneklerini, isteklerini, azimlerini herkes görüyor. Bu kulüp de Kocaeli’nin kulübü. Bu kenti temsil ediyor. Bizim amacımız aralarında birkaç tane ağabey koyup takımı ve onları daha ileriye taşımak. O yüzden sonuna kadar inanıyoruz. Elbet şans dönecek ve top bizim de yanımızda olacak” yanıtını verdi.

BİZE GURUR VERİYORLAR

Oyuncuların izlenmesiyle ilgili olarak ise Ozan Keser, “Türk futbolunun durumu ortada. Herkes “Alttan oyuncu yetişmiyor” diye sitem ediyor. Burada oyuncularımızın en genci 16-17 yaşında, en yaşlısı 22 yaşında. Gelecekte farklı kulüplerde forma giyecekler. Belki milli formamızı da giyecekler. Ama ne yazık ki alt yapıya destek yok. Bu ortamda bizim gençlerimiz dikkat çekiyor, izleniyor. Futbolcularımızla ilgileniyorlar. Bunlar bizim adımıza gurur verici. Birkaç oyuncumuzu bile iyi bir yere getirir, örnek futbolcu yapabilirsek ne mutlu bize. Amacımız bu. Bunun için sonuna kadar mücadele edeceğiz” sözlerini kaydetti.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir