full screen background image
Search
Cumartesi 17 Ağustos 2019
  • :
  • :

Başkan Köken’in Misafiriydik

 

Kocaeli Birlikspor, hafta sonu oynayacağı Düzyurtspor karşılaşması öncesi Kandıra’da moral depoladı.

 

03

2.Lig kırmızı grupta Play-Off mücadelesi veren Kocaeli Birlikspor, hafta sonu oynayacağı Düzyurtspor karşılaşması öncesi Kandıra’da moral depoladı. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in davetlisi olarak Kandıra’ya giden yeşil siyahlı futbolcular, Kandıra Kefken’de balık yedi. Yemeğe Belediye Başkanı Ünal Köken’in ile birlikte Kandıra Belediye Başkan Yardımcısı Murat Batmaz, Kocaeli Birlikspor Kulüp Başkanı Fahrettin Kandemir, Kulüp yöneticileri Zeki Yüksel, Fikret Yıldız, Kemal Demir, Kulüp İdari Menajeri İsmail Hakkı Buruş, Teknik direktör İsmail Ertekin ile birlik tüm futbolcular katıldı.

02

BAŞKAN KÖKEN’E 41 NUMARALI FORMA

Kerpe di em resturantta gerçekleşen yemeğin ardından, kulüp Başkanı Fahrettin Kandemir, Başkan Köken’e 41 numaralı üzerinde Ünal Köken yazılı Kocaeli Birlikspor formasını hediye etti. Yemeğin ardından doğa harikası Kerpe kayalıklarını gezen futbolcular, Başkan Köken’e Düzyurtspor maçını kazanacakları sözünü verdi. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ise Kocaeli Birlikspor bu kentin takımıdır, ayırım yapmak doğru değil, spor ayrıştırıcı değil birleştirici bir unsurdur. Başkanımız Kandemir ve ekibine bu yolda sonsuz başarılar diliyoruz ”dedi.

01

KANDEMİR, BAŞKAN KÖKEN’E TEŞEKKÜR ETTİ

Kulüp Başkanı Fahrettin Kandemir ise “Gebze’den Kandıra’ya tüm belediye başkanlarımızı ziyaret edeceğimizi daha öncede söylemiştik. Bugün Kandıra Belediye başkanımızın misafiri olduk. Ev sahipliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Kocaeli Birlikspor bu kentin takımıdır. Her kesimin desteğine ihtiyacı vardır. Hedefimiz belli, bu hafta oynayacağımız maçımızı kazanarak ligde yolumuza devam etmek istiyoruz. ”dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir