full screen background image
Search
Pazartesi 24 Eylül 2018
  • :
  • :

Başkan Kandemir, basın mensuplarıyla bir araya geldi

 

Spor basını ile kahvaltıda buluşan Kocaeli Birlikspor kulübü başkanı Fahrettin Kandemir, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

12 (1)

Spor basınıyla buluştu

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Kocaeli Birlikspor yönetimi ve teknik direktörü Antikkapı’da düzenlenen basın toplantısında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıya Kocaeli Birlikspor Başkanı Fahrettin Kandemir, yöneticiler Zeki Yüksel ve Fikret Yıldız ile teknik direktör İsmet Taşdemir katıldı. Spor basının da toplantıya ilgisi hayli yoğundu.

Merhum gazetecileri unutmadı

Son günlerde basın camiasında yaşanan vefat haberlerine duyduğu üzüntüyü dile getirerek başlayan Fahrettin Kandemir, hayatlarını kaybeden Aybey Kahramanlı ve Ali Aydemirer’e Allah’tan rahmet yakınlarına da başsağlığı diledi. Bu tür toplantıların sürekliliğini sağlamak istediklerini de dile getiren Kandemir, ayda bir bir araya gelmeye çalışacaklarını ifade etti.

12 (2)

Yaş ortalaması 25’e düştü

Kocaeli Birlikspor’un geçtiğimiz sezon 8 milyon TL’lik bir bütçesi olduğunu ifade eden başkan Kandemir, bu yıl bütçenin 6,5 milyon TL’ye düşürüldüğünü ifade ederek, futbolculara ödenen parada yaklaşı 800 bin TL’lik bir tasarruf sağlandığını dile getirdi. Kandemir ayrıca geçtiğimiz yıl 32 olan yaş ortalamasının ise 25’e düşürüldüğünün altını çizerek takımı gençleştirdiklerini belirtti.

12 (3)

Oyuncularıma inanıyorum

Ardından söz olan teknik direktör İsmet Taşdemir, yeni bir takım kurduklarını ve uyum süreci yaşadıklarını ifade ederek, oyuncu grubuna inandığını ve başarılı olmak için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi. Ziraat Türkiye Kupası’nda bugün ilk sınava çıkacaklarını da belirten Taşdemir, hedeflerinin kupada gidebilecekleri yere kadar gitmek olduğunun altını çizdi.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir