full screen background image
Search
Pazartesi 21 Ekim 2019
  • :
  • :

“Başarıyla yanıt vereceğiz”

“Başarıyla yanıt vereceğiz”

Kamp sürecinden ve oyundan memnun olduğunu belirten kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Takımı görmezden gelenlere, bizleri yüzüstü bırakanlara en güzel yanıtı başararak vereceğiz” dedi

 

Hazırlık maçında oyuncularımızı ve teknik ekibimizi yalnız bırakmayan kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Maçla alakalı söylenecek çok fazla şey yok. 7 maç oynadık. 2 mağlubiyet aldık. Ama biz bunları değerlendirmiyoruz. Hocaların yaptığı çalışmaların karşılığını ne kadar aldığımıza bakıyoruz. Çocukların bize ne vereceklerine bakıyoruz. Şuanda herkesten memnunuz. İlk kamptan da bu kamptan da çok memnunum. Yeterli mi? Tabi ki değil. Kimseye hayal satmıyorum” şeklinde konuştu.

KAYBEDERKEN KAZANIYORUZ

Takıma olumsuz bakanlara en güzel yanıtı başarılı olarak vereceklerinin altını çizen başkanımız Yılmaz, “İnşallah takım bu kadar yüz üstü bırakanları kendileri için mahcup eder. Gencecik çocuklar; hepsi İzmitli, Körfezli, Kocaeli’nin çocukları. Onlara ağabeylik yapmaya çalışıyoruz. Elimizden geldiği kadar da kendi tecrübelerimizi aktarmaya çalışıyoruz. Bugün belki mağlup olduk fakat mağlupken galip olduğumuzu düşünüyorum. Baktığımız açıdan güzel bir sonuç oldu. Lige daha var. Eksiklerimizi gidermeye devam ediyoruz” dedi.

DERT YANMAK İSTEMİYORUM

Kocaeli Birlikspor’u nasıl bir sürecin beklediğine de değinen Yılmaz şöyle devam etti: “İnşallah güzel günlerimiz olacak. Bu çocuklara onları pamuklara saracak şekilde, daha özverili yaklaşıyoruz, yaklaşacağız. Artık dert yanmak istemiyorum. Madem bizi görmek istemiyorlar biz de kendi öz kaynaklarımızla üreten bir takım haline gelerek zamanla Türkiye’ye kendimizi kanıtlayacağımızı düşünüyorum. Takımın aidiyet duygusuna sahip oyunculara ihtiyacı vardı. Öz kaynaklarımıza dönme kararı aldık ve böyle de oldu.

41 NUMARAYI GİYECEKLER

Birçok futbolcumuz Türk futboluna hizmet edecek. Hepsi belki 41 numaralı formayı giyecek. Bugün bu çocukları görmezden gelenleri o zaman kendi vicdanlarıyla baş başa bırakacağız. Bu çocukların başarılarıyla, milli başarılarıyla, üst düzey performanslarıyla herkese yanıt vereceğiz. Çocukları hep olumlu motive etmeye çalışıyorum. ‘Başarılarınızla insanları susturacaksınız’ diyorum.

YÖNETİMİNİ TANITACAK

Döndüğümüzde kamuoyuna yönetim kurulumuzu da tanıtacağız. Onların katkısıyla bu takım inşallah hak ettiği değeri görür, hak ettiği yerlere gelir. Sesimiz bundan sonra daha da çoğalacak. Şimdi güçlü 25 kişiyle, 25 tane daha Erhan Yılmaz olacak. İçerde hocalarla birlikte 35 kişiyiz. Yönetimle birlikte düşündüğümüzde 60 kişinin sesi yankılanacak. İnşallah Kocaeli’ye mahcup olmayız, bu çocuklara mahcup olmayız. Onlar da sevdiklerine, ailelerine mahcup olmazlar. Kocaeli için birer gurur kaynağı olurlar.”
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir