full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

Başarının sırrını açıkladı…

Kulübümüzün başarısının tesadüf olmadığını belirten kulüp başkanımız başarının sırrını açıkladı:

Erhan Yılmaz: Para değil, güven

Kısıtlı imkanlarla ciddi başarılar elde ettiklerini belirten kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, “Demek ki herşey parayla olmuyormuş. Güven de önemliymiş. Galibiyetimizi onursal başkanımıza hediye ediyorum” dedi

ÇOK İYİ VE AKILLICA OYUN
Kulüp Başkanımız Erhan Yılmaz, “Her hafta bir sonraki haftayı düşünüyoruz. Bu hafta da istediğimiz 3 puandı. Çok akıllı ve iyi bir oyunla galip geldik. Kaçırdığımız çok net pozisyonlar da vardı. Takımımızı da, oyunu da çok keyif alarak izledim. Başarımızın tesadüf olmadığını söyleyebilirim. Hedeflediğimiz nokta burasıydı. İnşallah kentimiz de buna kayıtsız kalmaz. Geçmişin acısının bizlere çektirilmemesi gerekiyor” şeklinde konuştu.
PARAYLA DEĞİL GÜVENLE
Takımın kısıtlı imkanlarla büyük başarılar kazandığını belirten başkanımız Yılmaz, “Futbolun içinden geldim; ben de, yöneticilerimiz de, hocalarımız da genç. Herşeyin büyük bütçelerle olmadığını kanıtlamaya çalışıyoruz. Sıfır destekle takımı buralara getirdik. Bu çocuklar herşeyi hak ediyor. Demek ki herşey parayla pulla olmuyor. Başlarında bulunan idarecilerin verdiği güven de çok önemli. Bundan sonraki haftalarda da kardeşlerimin bana olan güven duygularıyla oynayacaklarından şüphem yok. Ama Erhan Yılmaz’ın da gücü bir yere kadar. Umarım kent duyarsız kalmaz” dedi.
GALİBİYET İSMAİL BARAN’A
Deplasman galibiyetini Konya’dan iyi haber bekleyen takımın onursal başkanı olan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a hediye eden Erhan Yılmaz, “Deplasman galibiyetimizi de onursal başkanımız İsmail Baran’a armağan ediyorum. Çok sevinmiştir. Sezon başında onunla birlikte hedef koymuştuk. İnşallah bu sözü gerçekleştireceğiz. Ben takım arkadaşlarıma, hocalarıma, buraya gelen yöneticilerime ve değerli basına çok teşekkür ederim” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir