full screen background image
Search
Pazartesi 11 Kasım 2019
  • :
  • :

Başarı konusunda hiçbir endişem yok

Manisaspor ile puan farkı dokuza çıkan Kocaeli Birlikspor’da başkan Kandemir, Takımına çok güvendiğini ve başarı konusunda hiçbir endişesinin olmadığını söyledi.

 

Kocaeli Birlikspor Kulüp Başkanı Fahrettin Kandemir, Sivas ve Kartal maçında kaybedilen beş puan sonrası açıklamalarda bulundu. Puan kayıpları yaşanmaması durumunda Lider Manisaspor’la puan farkı dörde inecek olan Kocaeli Birlikspor’da kaçan avantaj moralleri bozuyor. Başkan Kandemir, “Takımlarda inişler var çıkışlar var. Bizde bu dönemi yaşıyoruz. Biz hala Sivas maçı mağlubiyetinin psikolojisini çok ciddi şekilde yaşıyoruz. O maç bizim açımızdan hayati önemde taşıyan bir maçtı. Sivas maçında sonuca gidemememizin psikolojisini Kartal karşısında da gördük.”dedi.

kandemir

KARTAL MAÇINDA KÖTÜ OYNADIK

Başkan Kandemir,”Sahanın kötü oluşu etkili olabilir ama, çok zor pozisyona girdiğimiz kötü bir oyun sergilediğimiz maçtı. Kartalspor karşılaşmasını takımımızın tecrübesiyle kazanması gerekirdi. Kartal karşısında iyi futbol sergilediğimizi söyleyemeyeceğim. Bundan sonra mesafe her geçen gün daralıyor. Ama lig uzun bir maraton, burada bir maça takılmamak lazım. Bizim iddiamızın devam edebilmesi için bu haftadan itibaren çok iyi bir çıkış yakalayarak ard arda galibiyetler almalıyız. Bizim takımımız iyi ve çok çalışan bir takım. Başarı konusunda hiçbir endişem yok. Her geçen ligin gün stres tozu daha da artacak, bunu biliyoruz. İnegölspor maçıyla başlayarak, lider Manisaspor karşılaşmasına kadar fire vermeden yolumuza devam etmek istiyoruz. Ondan sonrada deplasmanda oynayacağımız Manisaspor karşılaşmasıyla düğümün kopacağını düşünüyorum.”dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir