full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

Başakşehir’den Kocaeli Birlikspor’a Tam Destek

20150603233224

 

 

Kocaeli Birlikspor Kulübü Başkanı Fahrettin Kandemir, İstanbul Başakşehir Kulübünü ziyaret etti. Ziyarette iki kulüp arasında futbolcu alışverişi ve diğer konular arasında alış verişte bulunuldu.

 

Bu yıl 2. Lig Kırmızı Gurupta mücadele eden ve son haftaya kadar Play Off iddiasını sürdüren Kocaeli Birlikspor, bu sezon işi sıkı tutuyor. Bu sezon PTT 1. Lige çıkmak için seferber olan Kocaeli Birlikspor yönetimi, sezon öncesi çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Kulüp Başkanı Fahrettin Kandemir Başakşehir Spor Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ’ı Başakşehir Futbol Kulübü tesislerinde ziyaret etti. Fahrettin Kandemir Gümüşdağ’ı ardından Başakşehir Futbol Kulübü Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile de görüştü.

 

Başkan Kandemir ile Gümüşdağ yaklaşık bir saat süren görüşmenin ardından Kulüp tesislerini gezdi. Süper Ligin bu sezonun başarılı takımları arasında yer alan İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ “ Kocaeli Birlik Spor Başkanı sayın Kandemir’in ziyareti bizleri memnun etti. İki güzide futbol kulübü arasında nasıl bir ilişki kurabiliriz görüşmesinde bulunduk. Birlik Spor ile Başakşehir Futbol kulübü arasında futbolcu alışverişi konularını ele aldık. Bu doğrultuda bazı futbolcularımız bu yıl Kocaeli Birlikspor forması giyebilir.”dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir