full screen background image
Search
Cuma 19 Nisan 2019
  • :
  • :

Bandırma maçı hazırlıkları başladı

İkinci yarıya Kırklarelispor deplasmanında alınan 3-0’lık mağlubiyet ile başlayan takımımız bu hafta evinde lider Bandırmaspor’u konuk edecek. Play-Off şansını sürdürmek için lider Bandırmaspor karşısına mutlak galibiyet ile çıkacak olan takımımız, Bandırmaspor maçının hazırlıklarına bir günlük aranın ardından başladı. Teknik Direktör İsmail Ertekin nezaretinde Yarımca Brunga Tesisleri’nde gerçekleşen idmana sakatlığı devam eden Efe’nin dışında tüm  futbolcular eksiksiz olarak katıldı.

BAŞKANIMIZ DA İZLEDİ

Takıma Elazığıspor’dan transfer edilen, Atilla’nın’da katıldığı idman 1 saat 45 dakika sürdü. Düz koşu ile başlayan idmanı başkanımız Fahrettin Kandemir ve yöneticilerde izledi. İdman düz koşunun ardından yarı sahada çift kale maç ile devam etti. İdman sonrası kanat oyuncularına özle çalışmalar uygulatan Teknik Direktör İsmail Ertekin futbolcuları idman sırasında sık sık ikaz etmesi dikkat çekti.

TATLI İKRAMI

İdman sonrası Genç Körfezliler Tribün lideri Murat Şimşek öncülüğünde taraftar grubu, futbolcularımıza tatlı ikram ederek, Bandırmaspor karşısında başarılar diledi. Teknik Direktör İsmail Ertekin taraftar temsilcilerine teşekkür ederek, “Kırklarelispor maçında aldığımız mağlubiyete rağmen buraya gelerek bizlere destek olmanız bizleri sevindirdi. Bizde Bandırmaspor karşısında alacağımız galibiyeti sizlere hediye edeceğiz.”dedi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir