full screen background image
Search
Pazartesi 27 Mayıs 2019
  • :
  • :

“BAL’a yükselen takımlarımızı tebrik ediyorum”

Doğantepe ve Derince Demir’e BAL’da başarılar diliyoruz

 

Erhan Yılmaz: BAL’a yükselen

takımlarımızı tebrik ediyorum

 

Başarıyı kıskanmak yerine alkışlamak gerektiğini belirten kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, Amatör Süper Lig Play Off Grubu’ndan BAL’a yükselen Doğantepe ve Derince Belediye Demirspor’a başarılar diledi

9 haftalık zorlu maratonun ardından Amatör Süper Lig Play Off Grubu’ndan BAL’a yükselen takımlarımızı tebrik eden Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, 2017-2018 Sezonunda  Bölgesel Amatör Lig’te mücadele etmeye hak kazanan Doğantepespor ve Derince Belediye Demirspor’a başarılar diledi. Başkanımız Yılmaz, “Kocaeli’nin marka değerini yükseltmek için büyük emek harcayan, zorlu süreçlere göğüs gererek adım adım yol alan kulüplerimizi hangi ligde olursa olsun alkışlamak, destek olmak bizim bu kente karşı sorumluluğumuzdur.

ALKIŞLAMAK LAZIM

Bu zamana kadar kimin ihtiyacı varsa yanında olmaya çalıştık, kentimizin katma değeri olduklarını her fırsatta dile getirmeye gayret ettik. Başarıyı kıskanan değil alkışlayan olduk, olmaya da devam edeceğiz.Kulüplerin ayakta kalmak için büşük emek harcadığı ortamda kentimize yeni bir heyecan getiren Doğantepespor’umuza ve Derince Belediye Demirspor’umuzu yürekten kutluyor, BAL’da başarılar diliyorum. İnşallah hayal ettikleri bütün güzellikleri ve başarıları yaşarlar” dedi.

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir