full screen background image
Search
Salı 16 Temmuz 2019
  • :
  • :

Aydın Çetin: Kazandık, memnunuz

Deplasmanda 3 puanlık golü atan Aydın Çetin takım olarak daha iyi yerlerde olmayı hak ettiğimizi belirterek, “Önce gol atıp savunma yapıp hücuma çıkmalıydık. Öyle yaptık. Kazandık. Memnunuz” dedi

Konya Anadolu Selçukspor karşısında bulunan tek gole adını yazdıran ve maç boyunca çok çalışan Aydın Çetin, “Zor bir deplasmandı. Ama geçen hafta içerde aldığımız galibiyetin devamını getirmek istiyorduk. Bunu da başardık. Çok mutluyuz. Çünkü yukardan kopmamamız gerekiyordu. Biz yaklaştık ve şimdi biz yukarıyı hedefliyoruz. Son 3 maçı da iyi geçirip devre arasına girmek istiyoruz. Biz daha büyük yerlere ve iyi yerlere layığız. Bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Hocalarımıza, yönetimimize ve taraftarımıza armağan olsun” dedi.
PLANLADIĞIMIZI YAPTIK
Oyuna nasıl hazırlandıklarını anlatan takımımızın golcüsü Aydın Çetin, “Bu ligde böyle. 1-0,2-0 öne geçince rahatlıyorsun. Rakip takım demoralize oluyor ve oyundan kopabiliyor. Deplasmanda da önce gol atıp sonra takım olarak iyi savunma yapmalı ve hücuma çıkmalıydık. Biz de bunu yaptık. Galip geldik, memnunuz” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir