full screen background image
Search
Pazartesi 27 Mayıs 2019
  • :
  • :

Aydın Çetin: Artık destek gelsin

 

Deneyimli forvetimiz Aydın Çetin, “Önce play-off’a kalıp sonra da üst lige çıkmak istiyoruz. Bunun için gerekli  güç de, inanç da bizde var. Bir tek desteğimiz eksik. Bari bu saatten sonra destek gelse” dedi.

Maçın 45 artı 2. dakikasında golcümüz Onur Garip’in sakatlanıp oyundan çıkmasının ardından oyuna giren deneyimli forvetimiz Aydın Çetin, “İlk yarı istediğimiz skoru aldık. 1-0 öne geçip, 2-0 öne geçip soyunma odasına rahat gitmeyi istiyorduk. Hava çok sıcaktı. Gücümüz yetmeyebilirdi. Zaten kısıtlı kadromuz vardı. Herkes çok maç oynadı. İlk yarı bu işi bitirmeyi istedik. Takım da buna odaklanmıştı. Rahat bir maç oldu. İkinci yarı da kendi kontrolümüzde geçti. Dikkatli ve akıllı oynadık. Ve penaltı golüyle 3-0’ı yakaladık. Orada maç tamamen bitti” şeklinde konuştu.

KIRMIZI KART ÇOK BASİTTİ

Emre Balak’ın gördüğü kırmızı kartı ve attığı penaltı golünü de yorumlayan Aydın Çetin, “Çok basit kırmızı kart oldu. Emre çok tecrübeli kardeşimiz. Bir şey yapmadı. Bir şey söylemedi. Ama biz çok tecrübeli ve akıllı takımız. Bir kişinin eksikliğini çok iyi tolere edebildik. Neticesinde gol de yemedik. Telafi ettik. İnşallah iki hafta sonra Emre de yanımızda olur. 3-0’ı getiren penaltıya gelince; forvetin istediği şeydir penaltı. Forvet dediğin gol demek. Haftalarca gol atamadık. Tabi biraz heyecanlıydım. İstediğin kadar yaşlı ol, gol goldür. Heyecan heyecandır. Güzel oldu. Mutluyum” dedi.

BİR TEK DESTEĞİMİZ EKSİK

Takıma destek gelmemesine de serzenişte bulunan deneyimli forvetimiz bir de çağrıda bulundu. Aydın, “Bu maç bitti artık önümüze bakıyoruz. İstediğimiz yerdeyiz. İlk 5’i kovalıyorduk. İlk 5’teyiz. Kimseye muhtaç olmadan kendi işimizi yaptık. İnşallah play-off’a kalıp şampiyon olup üst lige çıkmak istiyoruz. Buna gücümüz ve inancımız var. Bir tek desteğimiz yok. Yönetim de, hocalar da, futbolcular da mağdur kalıyor. Bari bu saatten sonra destek gelse. Onu düşünüyoruz. İnşallah olur” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir