full screen background image
Search
Pazartesi 27 Mayıs 2019
  • :
  • :

“Artık sadece play-off istiyoruz”

Takımın galibiyeti için büyük emek veren ve özellikle ikinci yarı çok iyi oynadıklarını belirten Umut Kaya, “Artık sadece play-off’a kalmak istiyoruz. Kaybetmeye tahammülümüz kalmadı. Nazilli maçını da mecbur kazanacağız” dedi

Sergilediği futbolla herkesin beğenisini kazanan ve takımın galibiyetinde önemli katkısı olan Umut Kaya, “Bana göre oyunda farklı iki yarı gördük. İlk yarı çok iyi top oynamadık. Önde basmadık, biraz geri çekildik. İkinci yarı soyunma odasında takım halinde dedik; ‘İlk yarı gibi oynamayalım, biraz önde basalım’ dedik. Nitekim goller de arka arkaya geldi. Sonra galip geldik. İlk yarı maç ortadaydı ama ikinci yarı maçı hak ettik. Daha çok mücadele ettiğimiz ve çok istediğimiz için kazandık” dedi.

MAÇTA HİÇ HİSSETMEDİM

Hafta içi antrenmanda sakatlık yaşayan ve maça çıkıp çıkmayacağı son anda belirlenen Umut Kaya sakat sakat oynamasının sorulması üzerine, “Antrenmanda bir pozisyonda sakatlandım. Ayağımın üstüne bastığımda sıkıntı yaşıyordum. Maçtan önce iğne vuruldum. Ama maçta hiçbir şey hissetmedim” karşılığını verdi.

HER MAÇIMIZ FİNAL MAÇI

Takım olarak maddi sorunları kenara koyduklarını belirten ve play-off’a odaklandıklarını kaydeden Umut, “Artık her maç bizim için final maçı. Son 2 maçta tekrar iyi bir hava yakaladık. Öncesinde iyi oynamıyorduk. Amed maçında çok iyi maç sergiledik. Burada özellikle ikinci yarı iyi oynadık. Bu havayla inşallah Nazilli maçını da yeneriz.

MECBUR KAZANACAĞIZ

Artık puan kaybetmeye hiç tahammülümüz kalmadı. Haftaya da mecbur kazanacağız. Maddi konulardan artık vazgeçtik. Sadece play-off’a kalmak istiyoruz. Yapacak hiçbir şey yok. Her hafta para konuşuyorduk, o işleri bıraktık. Destek gelirse gelir gelmezse gelmez. Play-offa odaklandık. Oradan da 1.lige çıkmak istiyoruz” sözlerini kaydetti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir