full screen background image
Search
Salı 12 Kasım 2019
  • :
  • :

Amedspor Maçının Hazırlıkları Sürürüyor

 

Bu hafta deplasmanda Diyarbakır temsilcisi Amedspor ile karşılaşacak olan Kocaeli Birlikspor,  maçın hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor.
07 03 08
Son iki haftada aldığı iki galibiyetle zirve yarışında Manisaspor ile puan farkını 7’ye indiren Kocaeli Birlikspor, şampiyonluk yarışını adeta bırakmıyor. Ligde kalan sekiz maçını kazanarak, rakibinin puan kaybetmesini bekleyecek olan Kocaeli Birlikspor, hafta sonu zorlu bir sınava daha çıkacak. Cumartesi günü zorlu Diyarbakır deplasmanında Amedpsor ile karşılaşacak olan Kocaeli Birlikspor, karşılaşmanın hazırlıklarına Alparslan Türkeş tesislerinde devam ediyor.
11 13 09
Galatasaraylı futbolcu Umut Bulut’un babasının cenazesinde yer aldıktan sonra Kayseri’den dönen Teknik patron İsmet Taşdemir nezaretinde gerçekleşen idmanda Abdullah Halman’ın dışında eksik futbolcu yer alamadı. Gribal enfeksiyon kapan golcü futbolcu Halman kısa bir yürüyüşün ardından idmanı terk etti. Düz koşuyla idmana başlayan Birliksporlu futbolcular daha sonra kondisyon ağırlıklı olmak üzere hazırlıklarını çift kaleyle sürdürdü.

04 02 01
Bu arada Cumartesi günü Diyarbakır deplasmanında oynayacak olan Kocaeli Birlikspor’un Amedspor programı da netlik kazandı. Cuma günü son ter idmanın yaptıktan sonra kara yoluyla Sabiha Gökçen hava alanına gidecek olan Kocaeli Birlikspor, Pegasus hava yollarının 19.10 uçağıyla Diyarbakır’a uçacak. Diyarbakır hava alanından özel bir araçla Birliksporlu futbolcular konaklayacakları Prestij otele hareket edecek.
10 05 12Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir