full screen background image
Search
Cumartesi 21 Eylül 2019
  • :
  • :

Amed maçını prova ettik

Amed maçını prova ettik

 

Diyarbakır deplasmanına gidecek olan Kocaeli Birlikspor’umuz çift kale oyunla Amedspor maçını prova etti. Teknik direktörümüz Cem Sinan Vergül, “Amed’in oyununu bozacağız. Karşılarında geçen haftadan çok farklı bir Kocaeli Birlikspor bulacaklar” dedi

 

 

Pazar günü Diyarbakır deplasmanında 7 haftada 12 puan toplayan Amed Sportif Faaliyetler’e konuk olacak Kocaeli Birlikspor’umuzda hazırlıklar çift kale maçla sürdü. Amed maçının provasını yapan Kırmızı-Beyazlılar’ımızda futbolcularımızın hırsı ve mücadele isteği dikkat çekti. Geçen haftaki farklı mağlubiyeti telafi etmek için sahaya çıkıp kendi oyun karakterini maça yansıtmak isteyen takımımız cumartesi günü öğlen Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan Diyarbakır’a uçacak ve Now Hotel’de konaklayacak.

OYUNU BOZACAĞIZ

4 maçlık cezası henüz bitmeyen Emrecan Yıldızhan, sarı kart cezalısı Semih Üstün ve kırmızı kart cezalısı Kemal Kazan’ın kadroda yer alamayacağı Kocaeli Birlikspor’umuzda teknik direktörümüz Cem Sinan Vergül deplasmandan mutlu dönmek istediklerini söyledi. Kendi oyun karakterlerimizi sahaya yansıtmak istediklerini belirten Vergül, “Zor bir maç bizi bekliyor. Hazırlıklarımızı tamamladık. Çıkıp oynayacağız. Mücadele ederek yıldırabileceğimiz, çok iyi ayakları ve oyuncuları bulunan, topla ilişkileri iyi olan bir takım. Onların oyununu bozacağız. Amed’e geçen haftadan farklı bir oyun göstermek istiyoruz.

İŞ KAZASIYDI, GEÇTİ

Takımlarda belli zamanlarda performans düşüşü olması normal. 15 günde 5 maç oynadılar. Takımın genelinde böyle bir durum olduğu için bunu düşüşe bağladık. Biz de geçen haftaki performansa şaşırdık. Aslında istediler ama sahada bir bütünlük olmadı. Saha içinde hep geç kaldık. Sezonun bütününde yapılacak hatalar bir maçta yapıldı. İlk defa 25.dakikada bir oyuncu değiştirdim. Gerçekten çok kötüydük. O maçı ‘iş kazası’ deyip geride bıraktık. Ve mücadele isteğini ve ritmini tekrar yukarı çektik. Onlara güveniyorum. Mutlu dönmek istiyoruz” şeklinde konuştu .
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir