full screen background image
Search
Cuma 06 Aralık 2019
  • :
  • :

Alt yapıya ‘iletişim’ konferansı

Alt yapı antrenörleri, futbolcuları ve sporcu velilerine Prof Dr. Turgay Biçer “Sporda İletişim ve Performans Becerileri” konulu konferans verdi

Alt yapıya yönelik eğitimlerimiz devam ediyor. Geçtiğimiz hafta İl Hakem Kurulu tarafından yeşil siyahlı futbolculara futbol oyun kuralları hakkında eğitim konferansı verilmişti. Yeşil siyahlılar bu hafta, alt yapı düzeyinde ünlü mentol Prof. Dr. Turgay Biçer’le “Sporda İletişim ve Performans Becerileri” konulu eğitim konferansı gerçekleştirdi. Uluslararası Gençlik Merkezi Konferans salonunda gerçekleşen konferansa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, kulüp yöneticilerimiz Kemal Demir, Zeki Yüksel, Yasin Bulut, Fikret Yıldız, antrenörler, futbolcular ve sporcu velileri katıldı.

KOCAELİ’Yİ SEVİYORUM

Yaklaşık bir buçuk saat süren konferansta, futbolcular Biçer’i pür dikkat dinledi. Sporda iletişim ve performans konularında örneklerle futbolcuları bilgilendiren ünlü mentol Turgay Biçer,”Benim için hayatımda iki önemli il var. Bunlardan biri Trabzon biride Kocaeli’dir. Kocaeli’ye gelmekten büyük bir keyif alıyorum. Çünkü bilime önem veriliyor. Yöneticileri her zaman profesyonel düşünüyor. Spora yapılan bu yatırımlar ileriki senelerde meyvelerini verdiği göreceksiniz. ”dedi. Biçer konferansın ardından futbolculara kitabını imzalayarak verdi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir